Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının ünlü sunucusu Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin kadrosuna dahil oldu mu merak ediliyor. Kenan İmirzalıoğlu Kim Milyoner Olmak İster'den ayrıldı mı? Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos'a mı katıldı? Kurtlar Vadisi Kaos kadrosunda kimler var? Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde mi? Kenan İmirzalıoğlu ATV'den ayrıldı mı? Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos rolü ne? Hangi karakteri canlandıracak? Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi'ne katıldı mı? Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Koas dizisinde yer alacak mı? İşte tüm detaylar ve açıklamalar haberimizde!

Kurtlar Vadisi dizisi yeni bölümleri ile Kurtlar Vadisi Kaos adıyla ekranlara gelecek. Necati Şaşmaz dizinin senaryo çalışmalarının tamamlandığının müjdelerini vermişti. Dizinin kadrosu için görüşmelerin başladığı bir isim de Kenan İmirzalıoğlu'ydu. Ünlü ismin rekor ücretle Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde yer alacağı haberleri ortaya çıkmıştı. Necati Şaşmaz ve Kenan İmirzalıoğlu'nun konuyla ilgili dedikleri dizinin hayranlarını iyice heyecanlandırdı.

Yayınlandığı ilk dönem Türkiye'de büyük bir ilgiyle takip edilen ve reyting rekorları kırarak adını unutulmaz dizilere yazdıran Kurtlar Vadisi yeniden dönmeye hazırlanıyor. İlk olarak Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz başrolünde unutulmaz karakterler Süleyman Çakır ve Polat Alemdar ile hayatımıza giren dizi daha sonra Çakır'ın ölmesiyle Polat ile devam etmişti. Çakır karakterinin ölmesi ülkede komik durumların yaşanmasına neden olmuş ve Çakır için dizinin hayranları mevlitler okutmuştu.

Unutulmaz Bir Karakter Daha Geliyor!

Memati, Abdülhey, Mehmet Karahanlı, Güllü Erhan, Aslan Akbey, Laz Ziya, Kılıç, Testere Necmi, Hüsrev Ağa, İplikçi Nedim, Tombalacı Mehmet gibi karakterleri ile hala akıllarda olan dizi Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kurtlar Vadisi Kaos için de yine seyircinin ilgisini çekeceği karakterlerin yaratıldığı öğrenildi. Dizinin sürprizi ise Kenan İmirzalıoğlu olacak. Kenan İmirzalıoğlu için de büyük ses getirecek bir karakter düşünüldüğü ve bu ismin özellikle Kenan İmirzalıoğlu için yazıldığı kulislerde dolanıyor. Bu nedenle Kenan İmirzalıoğlu'yu ikna çalışmaları sürüyor.

Necati Şaşmaz dizinin senaryosunun bittiğini açıklamış ve şu an için sadece kadro çalışmasının yapıldığını söylemişti. Son Kurtlar Vadisi'nden bazı oyuncuların da yer alacağı öğrenilmişti.

Kim Milyoner Olmak İster'den Ayrıldı Mı?

Merakla beklenilen Kurtlar Vadisi Kaos için Kenan İmirzalıoğlu ile görüşmeler hala sürüyor. ATV'de yayınlanan bilgi kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in son sunucusu Kenan İmirzalıoğlu bu görüşmeler nedeniyle yarışmaya ara verdiği görüldü. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının bu nedenle yeni bölümleri yayınlanmadığı öğrenildi. ATV'nin de, Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından ayrılacağı düşünülen İmirzalıoğlu için yeni sunucu araştırmaya başladığı öğrenildi.

Peki Kenan İmirzalıoğlu Kurtlar Vadisi Kaos'ta Yer Alaca Mı?

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'ya Kurtlar Vadisi için rekor ücret teklif edildi. İmirzalıoğlu'nun diziye ilk baş 7 bölümlük bir konuk oyuncu olarak düşünüldüğü öğrenilse de görüşmeler sonucu bu sürenin uzatılma kararı çıkardı. Şu an için ise sadece Kenan İmirzalıoğlu'nun cevabı bekleniyor.

EZEL DİZİSİ HATIRLANDI

Kurtlar Vadisi Kaos haberleri Kenan İmirzalıoğlu'nun bir dönen ekranlarda fırtına gibi esen ve Türkiye'nin en iyi dizilerinden biri olarak gösterilen Ezel dizisini akıllara getirdi. Cansu Dere, Kenan İmirzalıoğlu, Tuncel Kurtiz, Barış Falay, Yiğit Özşener gibi isimlerin başrolde yer aldığı Ezel dizisine de pek çok ünlü isim konuk olarak yer almıştı. Diziye özellikle Kıvanç Tatlıtuğ'un Sekiz karakteri ile konuk olduğu bölümler hatırlandı.