Kerem Alışık Engelli Set Görevlisini Dövdü Diziden Kovuldu!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Ali Rahmet Fekeli'si Kerem Alışık hakkında iddialar bitmiyor.

Dizi Haberleri 05.05.2021 - 12:31 05.05.2021 - 12:31 Ece Sahan

ATV'nin sevilen dizis Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Ali Rahmet Fekeli'si Kerem Alışık için iddialar büyüyor. Kerem Alışık'ın bu sefer bir set çalışanına yumruk attığı iddia edildi.

Geçtiğimiz günlerde Murat Ünalmış'a hakaret eden oyuncu şimdi de engelli bir set görevlisine yumruk attığı iddiasıyla gündeme geldi. Kerem Alışık hakkındaki iddialara ne cevap verdi?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu sezon kötü haberler bitmiyor. Çukurova setinde kara bulutlar dolanmaya devam ediyor. Dizide bu sezon önce başrol oyuncuları bir bir diziden ayrıldı. Şimdi ise sette kavga haberleri bitmiyor. 

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde bu sezon önce dizinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin diziden ayrlımıştı. Ardından da Uğur Güneş sözleşmesi biter bitmez diziye veda etmişti. Uğur Güneş'in diziden Kerem Alışık ile kavga ettiği için ayrılmak istediği ortaya çıkmıştı. Güneş'in eski sevgilisi dizinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek'in Kerem Alışık ile aşk yaşadığı haberleri sonrası sinirlenen Güneş ile Alışık arasında gerilim olduğu öne sürülmüştü.

Kerem Alışık hakkındaki iddialar bitmiyor!

Kerem Alışık'ın geçtiğimiz hafta dizinin Demir'i Murat Ünal'mış ile kavga ettiği ortaya çıkmıştı. Senaryoda bir sahneyi değiştirmek isteyen Alışık'a Ünalmış müdahale etmiş bunun üzerine Alışık, Ünal'a hakaret etmiş ve ortam gerilmişti. Yönetmen çekimleri durdurmuş ve kavga görüntülerini yapımcıya iletmişti. 

Alışık'ın şimdide engelli bir set çalışanına yumruk attığı iddia edildi.  İddialara göre Alışık, ambulans kullanan engelli bir figürana ani fren yaptığı gerekçesiyle yumruk attı.  25 yaşındaki engelli genç darp raporu almak isteyince Alışık hediyeler alarak olayın kapanmasını sağladı. 

YAPIMCI VEDA BÖLÜMÜ YAZIN DEDİ!

Kulislerden gelen  bilgilere göre sette sürekli huzursuzluk çıkaran Kerem Alışık yapımcıyı da isyan noktasına getirdi. Alınan kararla Alışık'ın diziden uzaklaştırılmasıma karar verildi. Diziden sezon başında çıkmak isteyen oyuncunun isteği yerine getirilmek için senaryoda Alışık'a veda bölümleri yazılması için talimat verildi. 

KEREM ALIŞIK NE DEDİ?

Bu iddialara Kerem Alışık hayranları şiddetle karşı çıkıp inanmazken, Kerem Alışık hakkındaki haberlerle ilgili hiç bir açıklama yapma gereği duymamaya devam ediyor. 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@