Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'nın yıldızları Kerem Bursin ve Hande Erçel dizide yaaşdığı aşkı gerçek dünyaya taşımışlardı.

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in uyumu daha ilk bölümlerde büyük beğeni toplamış ikili hakkında aşk olduğu haberleri her gün manşetlere taşınmıştı. İddiaları her defasında yalanlayan ikili Miami tatilinde aşklarını itiraf etmişlerdi.

Sen Çal Kapımı dizisi düşen reytingler sonrası aşklarını itiraf etmeleri ise reklam aşkı söylentileri iddiasını meydana getirmişti.

İki yıldız isim Sen Çal Kapımı dizisi sonrası projesi belli oldu.

Star Tv'de yayınlanan bir zamanında romantik komedi yaz dizisi Kiralık Aşk dizisinde de Barış Arduç ve Elçin Sangu'nun uyumu çok beğenilmiş ikili daha sonra Mutluluk Zamanı adlı filmi çekmişti.

Şimdi de Sen Çal Kapımı'nın yıldızları Kerem Bursin ve Hande Erçel uyumu adından söz ettiriyor. İkili bir de bu aşkı gerçeğe taşıyarak iyice hayranları mest etti. Kerem Bursin ve Hande Erçel kendilerine gelen film teklifini de nihayet kabul etmişti.

Hande Erçel ve Kerem Bursin'in yer alacağı film merakla beklenirken, yeni haber geldi. Filmi Kerem Bursin yazacak!

KEREM BURSİN YAZACAK HANDE ERÇEL OYNAYACAK!

Kerem Bursin'in yazacağı filmde Hande Erçel ile yer alacak. İkilinin film projesi merakla beklenirken bu filmi Kerem Bursin'in kaleme alması heyecanı ikiye katladı.

Şimdlik görülen o ki ikilinin yer alacağı film adından uzun süre söz ettireceğe benziyor. Filmin konusu hakkında henüz net bilgiler yer almazken, yakışıklı oyuncu Kerem Bursin'in yazacağı ilk film olacak.

Yapımcıların iki ünlü yıldız arasındaki uyumun modası geçmeden filmi bir an önce çekmek istediği öğrenildi.