Kerem Bursin: Geçmişte Hatalarım Oldu! Kitaplar Okuyarak Yanlış Olduğunu Anladım

Kerem Bursin yine kendine hayran bıraktı. Kerem Bursin katıldığı programda maço musunuz sevgilinizin kıyafetine karışır mısınız sorusuna verdiği yanıtla çok konuşuldu.

Magazin 21.06.2021 - 19:28 21.06.2021 - 19:29 Ece Sahan

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızı Kerem Bursin katıldığı bir televizyon programında Hande Erçel ile ilişkisinden ilişkide nasıl biri olduğuna dair açıklamalarda bulundu. 

Sen Çal Kapımı dizisinin ilk bölümünden itibaren aralarında aşk olduğu iddiaları manşetleri süsleyen bu iddialarla dalga geçen ikili geçtiğimiz yaz Maldivler tatilinde aşklarını ilan etmişlerdi.

Kerem Bursin katıldığı bir televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Hande Erçel ile aralarındaki aşkın nasıl başladığından nasıl bir sevgili olduğuna dair konuşan Kerem Bursin'in maçouk açıklaması çok konuşuldu. 

"MAÇO DEĞİLİM!"

Kerem Bursin kendisine sorulan "Maço musunuz? Sevgilinizin kıyafetine karışır mısınız?" sorusuna cevap verdi.

Yakışıklı oyuncu bu soruya; "Bence maço değilim. Feminist politikama maçoluk uymuyor. Geçmişte ‘karışmadım' diyemem. Bu olayı da hata olarak görüyorum. Hatalarım oldu. El kaldırma ya da küfretme olmadı tabi ama 'Ya bunu mu giyeceksin!' dediğim oldu ama kitaplar okuyarak bunların ne kadar yanlış olduğu gördüm" diyerek yanıt verdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@