Kerem Bursin Hande Erçel Aşkı Nasıl Başlamış Şok Olacaksınız! Duyan Tepki Gösterdi! 

Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkının nasıl ne zaman başladığını anlatan Kerem Bursin'e yine tepkiler geldi! Yakışıklı oyuncu "ben şanslıyımdır" dedi.

Magazin 21.06.2021 - 11:18 21.06.2021 - 11:19 Ece Sahan

Sen Çal Kapımı dizisinin yıldız isimleri Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkı magazini bir hayli öegul etmişti. İkili hakkında daha dizinin ilk bölümlerinde aşk olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Ancak o zamanlar hem Bursin hem de Erçel bu iddialarla alay etmiş ve iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. 

hande_ercel_den_kerem_bursin_e_sana_sahip_oldugum_icin_cok_sansliyim_h267670_10bf0

İkilnin gizlice Maldivler tatiline çıktığı magazine düşmüştü. Ancak daha sonra bu tatilin reklam olduğu ve bedava otel reklamı için gidildiği hatta Erçel'in ablası Gazme Erçel, kocası ve çocuğu da daha sonra bu bedava tatile dahil olduğu görülmüştü.

Bu tatilde Kerem Bursin ve Hande Erçel aşklarını birbirlerine fotoğraf paylaşarak ilan etmişlerdi. Ancak bu durumda dizinin düşen reytinglerini toplamak için reklam amaçlı olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. İkili sürekli olarak yalanaladığı aşk dedikodularını dizinin reytingleri düşünce magazinin gözüne sokarcasına önce imalı görüntüler vermiş daha sonra Maldivler tatilinde ilan etmişlerdi. 

BEN ŞANSLIYIM DİYE DÜZELTTİ!

images (1)

Kerem Bursin geçtiğimiz gün bir televizyon programına katıldı ve partneri Hande Erçel ile aşklarının nasıl başladığını açıkladı.

Yakışıklı oyuncu Kerem Bursin, "Arkadaş olduk, dost olduk, birbirimize destek olduk. Sonra bir noktadan sonra şey olduk 'Allah Allah, acaba mı?' Şanslıyız daha doğrusu ben şanslıyım." diyerek aşklarının nasıl başladığını anlattı. 

Bu açıklamalar üzerine sosyal meydada Kerem Bursin özellikle ilişkisini anlatırken, şanslıyız dedikten sonra ben şanslıyım diye düzeltmesi hayranlarını bir kez daha kendisine aşık etti. Bursin'e sosyal medya hesabından "Bu adam kesinlikle Türkiye'ye çok fazla, çok ince ve kültürlü" yorumları yapıldı. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@