Adı birlikte aşk dedikoduları ile anılan Hande Erçel ve Kerem Bursin arasında neler oluyor? Kerem Bursin çektiği video ile Hande Erçel'e "Sen çok güzelsin ya" dedi. Milyarder iş adamı Murat Akdoğan'ın oğlu Muratcan Akdoğan ile aşk yaşadığı ortaya çıkan

Adı birlikte aşk dedikoduları ile anılan Hande Erçel ve Kerem Bursin arasında neler oluyor? Kerem Bursin çektiği video ile Hande Erçel'e "Sen çok güzelsin ya" dedi.

Milyarder iş adamı Murat Akdoğan'ın oğlu Muratcan Akdoğan ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Hande Erçel'e Kerem Bursin'den iltifat üzerine iltifat geldi.

Kerem Bursin, Sen Çal Kapımı dizisinin setinden çektiği video ile yine aşk dedikodularını ayyuka çıkardı. Kerem Bursin sette hazırlanan Hande Eerçel'i video aldı ve "Sen çok mu güzelsin" diyerek iltifatlar etti. Bu sırada Hande Erçel ile Bursin'e sıkılmış gibi tepki vermesi gözlerden kaçmadı.

Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkında itiraf gelecek derken Hande Erçel'in işs adamının çapkın milyarder oğlu Muratcan Akdoğan ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Bursin ve Erçel'in beraber olmasını isteyen hayranlar ise bu durum karşında şok olmuşlardı.KEREM BURSİN HANDE'NİN GÜZELLİĞİ KARŞSINDA NE DİYECEĞİNİ BİLEMİYOR

Hande Erçel'in güzelliği karşısında Kerem Bursin yine kendini tutamadı. Geçtiğimiz haftalarda da yine setten yayın yapan Kerem Bursin, Hande Erçel'i gördüğü sırada "Bu arada çok güzel görünüyorsun gerçekten" demişti. Kerem Bursin, yine övmelere doyamadı.

Kerem Bursin bugün ki set videosunda yine Hande Erçel'in güzelliğinden etkilendiğini belli etti. Kerem Bursin, Hande Erçel'i hazırlandığı sırada çekerek "Çok Güzelsin" dedi.