Kerem Bursin sevgilisi Hande Erçel'in evine bu sabah çiçeklerle donattı! Sen Çal Kapımı dizisinin başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin aşka geldi!

FOX TV'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni sezonda özellikle Hande Erçel ve Kerem Bursin'in aşklarının gerçek hayata taşınması ile adından söz ettirmişti. Hatta bu nedenle ikilinin aşkları için reklam aşkı, düşen reytingler canlandırma çabası yorumları yapılmaştı.

Kerem Bursin ehr fırsatta sevgilisi Hande Erçel'i yüksetlmeye devam ediyor. Kerem Bursin bu seferde romantik sürprizle Erçel'in aklını başından aldı.

Bursin, Erçel'in gözünü açar açmaz güzel oyuncuyu çiçeklerle uyandırdı.

Hande Erçel Sabah Kerem Bursin ile Uyandı!

WhatsApp Image 2021-07-07 at 09.10.53

Güzel oyuncu Hande Erçel bu sabah sevgilisi Kerem Bursin'in yaptığı romantik süprizle uyandı. Erçel az önce sosyal medya hesabından Bursin'in gönderdiği çiçekleri paylaştı ve "Ne güzel bir sabah" yazdı.

Erçel ve Bursin için kavga ettiler haberleri çıkmış ve Sen Çal Kapımı dizisinin finalinin erkene alındığı iddia edilmişti.

Hande Erçel ve Kerem Bursin bu aşka gelmiş paylaşımları ile bu haberleri de yalanlamış oldu.

AŞKIN FİLMİ GELİYOR!

Sen Çal Kapımı dizisinin 53. bölümde final yapacağı öğrenilmişti. Ancak bu final Bursin ve Erçel'in vedası olmayacak. Çünkü ikili film ile hayranlarının karşısına çıkacak.

Kerem Bursin ev Hande Erçel'in başrolünde olacağı romantik komedi filmi için hazırlıklar hızlandı. İkilinin filminin özellikle yabancı hayranlar tarafından da büyük bir ilgi görmesi bekleniyor. Filmin senaryosunun da Kerem Bursin'in özellikle katkıda bulunmak istediği öğrenildi.