Kerem Bursin Hande Erçel'i Rezil Etti! Kadınlar Ayaklandı! Bu Ne Terbiyesizlik!

Kerem Bursin sevgilisi Hande Erçel'e öyle şeyler dedi ki kadınlar ayakalandı! Sana yakışmadı Kerem!

Magazin 05.07.2021 - 22:40 05.07.2021 - 22:42 Ece Sahan

Sen Çal Kapımı dizisinin aşıkları Hande Erçel ve Kerem Bursin aşkına nazar değdi. Kerem Bursin bugüne kadar Hande Erçel'e hep naif sözler söylemiş ve gönülleri fethetmişti. Ancak son yaptığı şey şok etti!

Kerem Bursin Efendiliğine Ne Oldu?

Kerem Bursin'in Hande Erçel'e olan aşkı genç kadınların hayaliydi. Kerem Bursin'in Hande Erçel'e her zaman aşık bakışları ve videolarda ve kameralar önünde söylediği cümleler, Erçel'i yükselten sözler, hayran dolu sözcükler yerini aşağılamaya bıraktı!

Kerem Bursin'in sevgilisi Hande Erçel'i her fırsatta övdüğü cümleler hayranlık uyandırırken son gelen görüntüler şoke etti. Kerem Bursin Hande Erçel aşkına nazar mı değdi? Kerem Bursin hayranları son görüntülerde yakışıklı oyuncunun güzel oyuncu Erçel'e sarf ettiği cümlelere inanamadı!

Kerem Bursin'in Hande Erçel'e ettiği cümleler kadınları ayağa kaldırdı!

Son zamanlarda artık kadınların görünüşlerine dair kırıcı yorum yapılması büyük bir tepki görürken hiç beklenmeyen isim bu durumu yaptı.

Kerem Bursin sevgilisi Hande Erçel'i her fırsatta videoya alıyor ve iltifar dolu cümleler söylüyordu. Ancak son videoda hayranlar inanamadı.

Kerem Bursin, Hande Erçel'in önündeki bir tabak dolusu fast food yemeğini Erçel'in sandayleye yemek yiyip şişmiş bir halde görüntüsü ile çekti ve "Diyet yemeğin mi?" diye sordu. O anlarda Hande Erçel ise gülerek çekme diyerek yanıt verdi.

Tabi ki tüm bunlar şaka amaçlı yapıldı. Ancak bazı kullanıcılar yinede Kerem Bursin'den beklenemeycek hareket yorumları yaptı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@