Kerem Bursin İntikam Aldığını Açıkladı! Hande Erçel Sırtından Vurunca Dağılmış!

Kerem Bursin kendisine yapılanları unutmadı! İntikamını çok geçmeden aldı! Hande Erçel sırtından bıçaklamış!

Magazin 05.07.2021 - 22:25 05.07.2021 - 22:26 Ece Sahan

Fox TV'nin sevilen romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı yakışıklı yıldızı Kerem Bursin yapılanı yanına bırakmadı.

Sen Çal Kapımı dizisinde partneri Hande Erçel ile aşk yaşayan Kerem Bursin bu sıralar röportajdan röportaja koşuyor. Sosyal medyayı da aktif olarak kullanan yakışıklı yıldız hem eğlenceli anlarını hem de sosyal konularda duyarlı paylaşımlarını yapmayı ihmal etmiyor.

Sen Çal Kapımı dizisinin yakışıklı ismi Kerem Bursin sette kendisine yapılanları unutmadı. Setteki eğlenceli ortamı sıklıkla paylaşan Sen Çal Kapımı oyuncularını sıklıkla kurbanı Kerem Bursin oluyordu.

Kerem Bursin setteki herkese sık sık korkutma şakaları yaparken bu kez kurban kendisi oldu.

Sevgilisi ihanet etti!

Kerem Bursin'i arkadan bıçaklayan isim ise Hande Erçel oldu! Alican Aytekin ile arasında korkutma şakası savaşı olan Kerem Bursin'e ihanet eden sevgilisi Hande Erçel oldu.

Hande Erçel, Alican Aytekin'in yanında yer alınca olanlar oldu. Hande Erçel sevgilisi Kerem Bursin'i oyaladığı sırada Alican Aytekin arkadan gelerek patlama sesi yaptı ve Kerem Bursin ani sesle irkildi.

Ancak Kerem Bursin'in intikamı ağır oldu. Bursin, Alican Aytekin'in kamera çekimi sırasında yukarıdan Aytekin'in üzerine su döktü! O anlarda ise set ekibi gülme krizine girdi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@