Sen Çal Kapımı dizisinin yıldızları Kerem Bursin ve Hande Erçel aşkı tam gaz devam ediyor. Ancak örnek gösterilen romantikliğe nazar değdi!

Romantik prens Kerem Bursin, güzeller güzeli sevgilisi Hande Erçel ile dalga geçti hayranlar şok oldu! İkili arasında atışmanın fitili ateşlendi!

Romantil tavırları ile kadınları kendisine hayran bırakan Kerem Bursin'den beklenmedik hareket geldi. Hande Erçel bile şaşkına döndü!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı'nın başrol oyuncuları Kerem Bursin ve Hande Erçel arasındaki aşk gerçeğe dönüşmüştü. Özellikle Kerem Bursin'in Hande Erçel'e romantikl cümleleri magazinin gündemindeydi.

KEREM SANA NE OLDU?

Hande Erçel ile Kerem Bursin arasında başlayan aşk magazinde sıklıkla yer alıyordu. Örnek çift aşkları ile kendine hayran bırakırken, Kerem Bursin'in her fırsatta sevgilisi Hande Erçel'i övmesi ve romantik aşk dolu sözler söylemesi takdir topluyordu.

Ancak ne olduysa Kerem değişti!

Kerem Bursin sosyal medya hesabından Hande Erçel'i taklit ettiği bir video paylaştı ve Erçel'İ etiketleyerek oluyor mu diye yazdı.

Kerem Bursin'İn Hande Erçel'i taklit etmesi hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılandı. İkilinin bu atışmaları bir süre sürecek gibi görünüyor.