Başarılı oyunculuğu ile birçok ülkede olduğu gibi özellikle İspanya’da çok önemli bağlantılar edinen Kerem Bürsin'den gelen açıklamalar heyecan yarattı.

Genç ve başarılı oyuncu Kerem Bürsin, Sen Çal Kapımı dizisi ile birlikte dünyaya açılan Türk oyuncuların ilk sırasında geliyor.

En son dünya magazininde bile Antonio Banderas ile anılan ve yaşadığı yakınlaşma ile de ayrıca Türkiye'de de gündem olan başarılı oyuncu özellikle İspanya’da artık çok tanınan bir isim haline gelmiş durumda.

Antonio Banderas'a Kerem Bürsin dopingi! - Magazin Haberleri - Milliyet

Bununla birlikte Latin Amerika ülkelerinde de ciddi bir hayran kitlesi bulunan Kerem Bürsin, en son yaptığı İspanya ziyaretinde fenomen dizi La Casa De Papel'in Profesör'ü Alvaro Morte ile tanışmış ve verdikleri karelerle de ciddi bir gündem yaratmıştı.

Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor… Sakla Beni 4. Bölümde neler olacak? İncila, Mete’yi tehdit ediyor…

Alvaro Morte’nin de yüzü olduğu yeni bir projede yer alan Kerem Bürsin, İspanya ziyaretinin ardından Türkiye’ye döndü ve yeni proje yapma konusunda görüşmelere devam ettiğini ve yaşadıklarını “Görüşmeler oluyor. Şu anda bir işe ortak girdik, oradan tanışıyoruz. Bayağı oradaki, buradaki piyasayı konuştuk” diyerek açıkladı.

Kerem Bürsin ile Alvaro Morte'den müjde gibi proje! Bunu hayranları bile beklemiyordu

Sosyal medyada da geniş bir etkileşim elde ettiklerini söyleyen Bürsin, Alvaro Morte ile uzun bir konuşma yaptıklarını ve yeni bir proje konusunda anlaştıklarını, sinemayı bu işe adapte etmek gibi bir düşüncede olduğunu anlattı.

Kerem Bürsin'den, Alvaro Morte ile ortak proje müjdesi! - Magazin Haberleri