Çift dille oyunculuk yaptığı bilinen ünlü oyuncu Kerem Bürsin ilk kez Güneşi Beklerken isimli dizisi ile adını duyurmuştur. Kısa süre içerisinde gerek sinemada gerekse televizyondan aşina olunan Bürsin Türkiye’nin jön aktörlerinden biri olmayı başardı.

Babasının işi dolayısı ile birbirinden farklı ülkelerde yaşamak zorunda kalmış olan oyuncu, bu değişikliklerden kaynaklı insanlarla arkadaşlık kurmakta zorlandığını da belirtmiştir. Günümüzde ailesi ABD’de yaşadığı halde Bürsin İstanbul’u bırakıp gidememiş.

Magazine Siyaset Damga Vurdu! Kerem Fırtına HDP Kuruluna Girdi! Kerem Fırtına Kimdir? Nereli? Magazine Siyaset Damga Vurdu! Kerem Fırtına HDP Kuruluna Girdi! Kerem Fırtına Kimdir? Nereli?

Kerem Bürsin Başarı Hikâyesi

Üniversite bittikten sonra pek çok farklı işte çalıştığını belirten ünlü oyuncu, bir süre ünlü oyuncuların şoförlüğünü yapmış ve burada tanıştığı, hayatımın şansı olarak ifade ettiği Corman’dan oyunculuk eğitimi almıştır. Türkiye’ye geldiğinde ise Gaye Sökmen ile irtibat kurar ve sektöre ilk adımı böylelikle atmış olur. Uzun yıllardır spor ile iç içe olduğunu belirten Bürsin, pek çok spor dalında da tecrübeli olduğunu belirtmektedir. Boks, Amerikan futbolu bunlardan birkaçıdır. 
Ünlü oyuncu spor yapmadığında oyunculuk için de motive olamadığını söylemektedir. Spor onun hayatının vazgeçilmez bir parçası. Oyunculuğu ile gündemden düşmeyen ve milyonlarca fanı olan Bürsin,  bir röportajı esnasında eğer oyuncu olmasaydı marangoz olacağını belirtmiştir. Kerem Bürsin aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ile de sık sık gündeme gelmektedir. 13 tane ödüle sahip olan Bürsin, tarzı ile de egosuz olduğunu fazlası ile belli ediyor.

Kerem Bürsin Kaç Yaşında?

Birbirinden farklı ve özel projelerde yer alan ve adından sıkça bahsettiren ünlü oyuncu 4 Haziranda 35 yaşına girdi. 1987 doğumlu ünlü oyuncu fanları tarafından çok seviliyor. Kerem Bürsin fanları Bürsin’in doğum gününden aylar öncesinde Bürsin için telaşla doğum günü hazırlıklarına başlamış ve sosyal medya doğum günü haberleriyle sallanmıştı. Dünyayı sallayan doğum günü hazırlıkları tamı tamına 600 bin tweet ile 78 milyon etkileşimin sağlanmasına sebep olmuştur. Pek çok ülkenin gündeminden düşmeyen #Thebürsinbirthday  etiketi ile Bürsin dünya gündemini sallarken #kerembürsin etiketi ise günlerce birçok ülkenin gündeminden düşmedi.

Kerem Bürsin Doğum Günü Sürprizi

Doğum gününü köpeği Hector ile kutlayacağını belirten Bürsin Terrier cinsi hector’u bazı günler çekimlere de götürdüğü bilinmektedir. Köpeği ile magazin sayfalarına konu olan Bürsin’in köpeğini yanından ayırmadığı bilinmektedir. Kerem Bürsin sadece Türkiye’de değil dünyanın diğer pek çok ülkesinde tanınan ve sevilen bir oyuncu. İspanyada ciddi bir hayran kitlesine sahip olan ünlü oyuncu yakın zamanda ispanyada gerçekleştirilen malaga film festivaline onur konuğu olarak katılarak uzun bir süre ülke gündeminden düşmemiştir. 

İspanya’daki Kerem Bürsin hayranları da Bürsin’e olan hayranlıklarını ve sevgilerini gösterebilmek adına kendisi için Darüşşafaka’ya yardım kampanyası başlatmış ve çok kısa süre içerisinde rekor bir rakam toplayarak Kerem Bürsin’e harika bir doğum günü sürprizi gerçekleştirmişlerdir.

Kerem Bürsin’i Duygulandıran Doğum Günü Hediyesi

Kerem Bürsin hayranları Bürsin’in doğum günü için iş başına geçti ve Myanmar’daki insanların yetersiz su ihtiyacının karşılanması için bir su kuyusu açtırdı. Bununla da kalmayıp pek çok vakıf ve dernek ile irtibata geçip Bürsin adına bağışta bulunan Bürsin fanları Türkiye’nin birçok şehrinde çocuklara hediyeler ve pastalar alarak Bürsin adına yüzlerce çocuğu mutlu etmeyi başardı. Sosyal medyanın gündemini sallayan tüm bu anlar ünlü oyuncunun duygusal anlar yaşamasına neden oldu. Duygulandığını bir instagram gönderisi ile net bir şekilde ifade eden ünlü oyuncu duygu dolu anlar yaşadı ve fanlarına olan minnetini ‘’gerçekten ne desem yetersiz kalır. Çok teşekkür ederim inanılmazsınız’’ sözleri ile ifade etti.