Yakışıklı oyuncu ve müzisyen Keremcem, yeni imajıyla ve açıklamaları ile dikkat çekmeye devam ediyor.

Ünlü oyuncu, müzik çalışmalarının yoğunlaştığını ve bu arada ayrıca yoğun dizi çalışmalarını yeniden değerlendirme fırsatı bulduğunu söyledi.

Keremcem, daha önce dizilerdeki yoğunluğun müzik faaliyetlerini  zorlaştırdığı için oyunculuk konusunu devam ettirme noktasında bazı soru işaretleri bulunduğunu söylemişti.

Pınar Deniz'e Ne Oldu? Sarhoş Muydu? Sempatiklikten Antipatikliğe Yol! Pınar Deniz'e Ne Oldu? Sarhoş Muydu? Sempatiklikten Antipatikliğe Yol!

“10 şarkılık bir albüm yaptım, 1,5 sene sürdü. Mayıs sonu gibi görüyor olacağız. Güzel şarkılar. Müziği özledim, albüm yapmayı özledim” açıklaması yapan yakışıklı müzisyen, oyunculuk konusunda ise “Eğer müziği bu kadar engelleyecekse biraz şeyim… Korona bir sürü şeyin farkına varmamızı sağladı. Benim de bunu fark etmemi sağladı. Müzikten uzaklaştım” demişti.

Keremcem’in oyunculuğu bırakabileceği, yeniden dizilerde yer almayacağı konuşulurken üzülen hayranları Mayıs sonunda çıkacak albüm müjdesi ile teselli bulmuşlardı.

Keremcem'den 'takipçi' tepkisi - Magazin Haberleri - Milliyet

Bu sözler ile oyunculuğu bırakabileceği imajı veren Keremcem, kendisine bu konuda  oyunculuğu bırakma kararı alıp almadığını sorulunca da  “Yok canım, yok” diyerek şaşırdı.

Bu arada kadınların gözde oyuncusu, son dönemde sosyal medyadan soğuduğunu ve bu süreçte 100 bin takipçi kaybı da yaşadığını “100 bin kişi kadar eksildi, niye gidiyorsunuz arkadaşlar. Albüm gelince sonra takip edin” sözleri ile anlatmıştı.

Tüm bu gelişmelerin ve çelişkili ifadelerin ardından ise hayranları ünlü oyuncunun  albümünü beklerken, dizilerde de tekrar görebilmek için umutlanmış durumdalar.