UFC'de yılın en büyük maçı! Khabib Gaethje maçı saat kaçta? Khabib Gaethje nasıl izlenir? Khabib Nurmagomedov Gaethje maçı saat kaçta? Türkiye saatiyle Khabib Nurmagomedov Gaethjev maçı merakla bekleniyor. Peki Khabib Nurmagomedov Gaethje nasıl izlenir?

UFC'de yılın en büyük maçı! Khabib Gaethje maçı saat kaçta? Khabib Gaethje nasıl izlenir? Khabib Nurmagomedov Gaethje maçı saat kaçta? Türkiye saatiyle Khabib Nurmagomedov Gaethjev maçı merakla bekleniyor. Peki Khabib Nurmagomedov Gaethje nasıl izlenir? Khabib Nurmagomedov Gaethje nereden izlenir?

UFC'de yılın maçı!

UFC'de yılın maçı başlıyor. Khabib Gaethje boks maçı saat kaçta yayınlanacak? Khabib Gaethje maçı nasıl izlenecek. UFC yılın maçı başlıyor. Khabib Gaethje maç izle ayarları nasıl yapılır. Khabib Nurmagomedov Gaethje saat kaçta başlayacak?

Khabib Nurmagomedov Gaethje saat kaçta?

UFC'de yılın en büyük maçı olarak gösterilen Khabib Nurmagomedov Gaethje maçı Türkiye saatiyle başlama saati 21:00 olarak belirlendi!

Khabib Nurmagomedov Gaethje nasıl izlenir?

Türkiye'de UFC hayranları Khabib Nurmagomedov Gaethje maçını S Sports Plus aracılığıyla izleyebilecek.

Dev maç!

UFC'de yılın en önemli maçında The Eagla Khabib Nurmagomedov, hafif siklet kemerini üçüncü kez korumak için sahneye. The Highlight lakaplı Justin Gaethje karşısında ünvan koruma maçına çıkacak. Dağıstanlı Khabib, bu maçı kazanarak 29 maç üst üste kazanarak dünyanın en iyi dövüşçüsü olduğunu kanıtlamak istiyor. Son maçta UFC en iyilerinden Tony Ferguson'u yenen Gaethje 19 navaktlık MMA karıyeriyle Khabib en büyük rakibi. Khabib Nurmagomedov Justin Gaethje maçı 24 Ekim cumartesi 21:00'de Dövüş Adası'ndan canlı yayıla S Sport Plus'ta yayınlanacak.