Kıbrıs Zafere Doğru final yapıyor! Peki ne zaman final yapacak?

Geçtiğimiz sezon TRT1 ekranlarında başlayan ve büyük ilgi gören Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi yeni sezonuna isim değiştirerek başlamıştı. İkinci sezonunda ismi  Kıbrıs Zafere Doğru olan dizi  istenilen başarıya ulaşamadı ve final kararı aldı.

Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Tayanç Ayaydın, Gülper Özdemir ve Devrim Saltoğlu gibi önemli isimlerin başrolünde yer aldığı Kıbrıs Zafere Doğru final tarihi belli oldu.

 Şimdiye kadar 17 bölümü yayınlanan ve 18. bölümü ile birlikte 10 Aralık Cuma akşamı ekrana gelecek olan dizi  31. bölümde final yapacak.

MC Yapım imzalı,senaryosu  Başar Başaran ile Emre Özdür tarafından kaleme alınan, yapımcılığını Erol Avcı'nın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Osman Taşçı ile Barış Erçetin’in oturduğu Kıbrıs Zafere Doğru ekranlara veda ediyor.

Yakın tarihte Kıbrıs' da neler yaşandığı, özgürlük mücadeleleri, zulümler ve Türk halkının yaşadığı sorunları  konu alan ve  oyuncu kadrosunda ise;  Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Gülper Özdemir, Ahmet Kural, Devrim Saltoğlu, Deniz Baytaş, Hakan Güner, Tayanç Ayaaydın, Hasan Küçükçetin, Miray Akay, Ahmet Sömers,  Nebil Sayın, Emre Törün, Bade Arazlı gibi isimler yer aldığı dizi düşük reyting nedeni ile final yapıyor.

İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu! İyilik ve Kasaba Doktoru dizisinden kötü haber! Yalı Çapkını dizisi sonları oldu!