Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, giydiği mayo ve bikiniyi sosyal medya hesabında paylaştı. Esmersoy’un videosunu görenler “kim der 45 yaşında” gibi yorumlarını yaptı. Videonun altına saniyeler içinde yorum ve beğeniler yağdı. İşte detaylar…

Kürtaj Yasağı Sonunda ABD'yi Karıştırdı! Biden "Kürtaj İçin Seyahat Eden Tutuklanacak" Dedi Ve Halk Sokağa İndi! Kürtaj Yasağı Sonunda ABD'yi Karıştırdı! Biden "Kürtaj İçin Seyahat Eden Tutuklanacak" Dedi Ve Halk Sokağa İndi!

Güzel sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy paylaştığı video ile sosyal medyayı salladı. Esmersoy’un yaptığı bikini şovu görenleri “kim der 45 yaşında” tarzında yorumlarında bulundu. Başarılı sunucunun Instagram hesabından paylaştığı videoya saniyeler içinde yorum ve beğeni yağdı. Güzel oyuncu her geçen gün daha da güzelleşiyor.

7_1280x720-9

Kim Der 45 Yaşında!

45 yaşındaki güzel sunucu Burcu Esmersoy, kendisinden 15 yaş küçük yazılımcı sevgilisi Nazım Akmandil ile geçtiğimiz günlerde evleneceğini söylemişti. Esmersoy ile Akmandil çifti sekiz aydır aşk yaşıyor. Esmersoy, “Çok aşığım, her an evlenebilirim” şeklindeki söylemi ile magazin gündeminde yer almıştı. Güzel sunucu aldığı evlilik teklifi hakkında da açıklama yaptı.

Güzel sunucu Burcu Esmersoy’un yaptığı her iki evliliği de kısa sürmüştü. Esmersoy, 2005 yılında ilk evliliğini Massimo Cusimano ile yaptı. 2018 yılında da Esmersoy, ikinci evliliğini Berk Suyabatmaz ile yapmıştı. Güzel sunucu Burcu Esmersoy’un her iki evliliği de bir yıl sonra bitmişti. Esmersoy, bir dönemdir kendisinden 15 yaş küçük yazılımcı Nazım Akmandil ile aşk yaşıyor. Güzel sunucuya sorulan “Burcu hanım yeni ilişkiniz hayırlı olsun, ne zaman başladı? Sorusuna cevap olarak “Artık ‘Hayırlı olsun’ deyin, ilişkimiz uzun zamandır var” şeklinde açıklama yapmıştı.

10_1280x720-5

Burcu Esmersoy’dan Bikini Pozlar!

Başarılı sunucu Burcu Esmersoy, bir süredir iş insanı yazılımcı sevgilisi Nazım Akmandil ile aşk yaşıyor. Güzel sunucu geçtiğimiz günlerde ilişkisi hakkında açıklama yaptı. 45 yaşındaki sunucu ve oyuncu Burcu Esmersoy, “Kaçacağımız, sakladığımız h,çb,r şey yok. Gördüğünüz gibi her şey. Anı yaşıyoruz şu an. Çocukcağızın yanında soru soruyorsunuz çekiniyorum tabii ama şimdi rahatlıkla cevap verebilirim” açıklamalarında bulunmuştu.

Geçtiğimiz günlerde katıldığı YouTube programında, “Evlenmeyi düşünüyor musun?” sorusuna cevap olarak Esmersoy, “Çok aşığım, evlenirim” vermişti. bu cevap ile izleyenleri şaşırtan güzel sunucu stüdyoyu da kahkahaya boğmuştu. Daha sonra güzel sunucu Esmersoy’a söyledikleri hatırlatılınca “Çok utandım biliyor musunuz? Siz soruyorsunuz cevap vermiyorum, orada çok hazırlıksız yakalandım. Çok mahcup oldum kendim de izlerken” cevabını vermişti. Muhabirlerin güzel sunucuya bize bir haber borçlusunuz söylemine karşılık olarak “Ne diyeyim, hadi söyleyin bu yaz sonu evleniyorum” ifadelerini kullanmıştı. Sevgilisi Nazım Akmandil ile gittiği tatilden dönen güzel sunucu Burcu Esmersoy, “Güzel geçti. Beni utandırmayın, çok ihtiyacım olan bir tatildi. Gitmek isteyip de gidemediğim bir yere denk geldik, çok güzeldi” ifadelerini kullanmıştı.

Güzel sunucu Instagram hesabından yaptığı bikinili ve mayolu video paylaşımı ile sosyal medyayı salladı. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sunucunun videosunu görenleri “kim der 45 yaşında” şeklinde yorumlarda bulundu. Videoya saniyeler içinde yorum ve beğeni yağdı.