ATV'nin fenomen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster neden yok? Bitti mi yayından mı kaldırıldı her yerde aranmaya başladı. Kısa bir süre ekranlara ara verecek olan Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümleri neden yok? Niçin yayınlanmıyor merak konusu oldu. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık.

Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun üstlendiği Kim Milyoner Olmak İster uzun bir süredir ATV ekranlarından cumartesi akşamları izleyici karşısına çıkıyordu. Ancak kanalda başlayacak yeni dizi Kardeşlerim'in yayın gününün cumartesi olarak açıklanmasının ardında Milyoner izleyicileri endişelendi. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının biteceğini düşünmeye başlayan herkes Kim Milyoner Olmak İster neden yok? Bitti mi yayından mı kaldırıldı sorularına yanıt aramaya başladı.


Kim Milyoner Olmak İster bitti mi? Final mi yaptı


ATV'nin sevilen bilgi yarışması Milyoner bitti mi merak edildi. Ancak Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının final değil de ekranlara ara vereceği ortaya çıktı. Hemen konuyla ilgili detayları sizlerle paylaşalım.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması yayın dönemi bitene kadar yani diziler sezon finali yapana kadar ekranlara gelmeyecek. Çünkü ATV'nin yayın günleri doldu. Yani yarışmaya boş bir yayın günü kalmadı.

Bu nedenle Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışması, haziran ayına kadar yayınlanmayacak. Ardından yaz sezonunda da yeni bölümleri ile ATV'de yayınlanmaya devam edecektir.


Milyoner yarışması yayından mı kaldırıldı?


Kenan Işık ile yayın hayatına başlayan ancak Işık'ın geçirdiği talihsiz kaza sonrasında konuk sunucularla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Murat Yıldırım oldu. Yıldırım'ın ayrılığından sonra da Kenan İmirzalıoğlu sunuculuğa devam etti.  Ancak ekranlarda birçok yapımın başlamasıyla birlikte kanal da yarışmanın reytinglerinin düşmemesi için bir tedbir adlı diyebiliriz. Yani Kim Milyoner Olmak İster final yaptı gibi bir durum söz konusu değil.