İlk olarak 2011 yılında yayınlanmaya başlayan bilgi programı, Kim Milyoner Olmak İster uzun yıllardır ekranlara gelmeye devam ediyor. 10 senedir yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programı, bugün ATV yayın akışında yoktu. ATV'de her hafta Cumartesi akşamı yeni bölüm yayınlayan Kim Milyoner Olmak İster'in bu akşam yeni bölüm yayınlamaması izleyenlerinin dikkatini çekti. Bu zamana kadar çeşitli sorunlar ve değişimler olmasına rağmen bitmeyen ve yeni bölüm yayınlamaya devam eden bilgi yarışması, bu akşam ekranlarda yoktu. Şimdilerde başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile gerçekleşen Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmanın bugün nede olmadığı ve neden olmadığı merak ediliyor. Kim Milyoner Olmak İster bugün neden yok, bitti mi, final mi oldu soruları gündemi meşgul ediyor. Peki, Kim Milyoner Olmak İster neden yok?2 Ağustos 2011 yılından beri ATV ekranlarında yayınlanan bilgi yarışması neredeyse 10 senedir, izleyenleri ile buluşuyor. Eğlenirken kazandıran bilgi yarışması, Kim Milyoner Olmak İster'de bu zamana kadar 4 farklı sunucu yer aldı. ATV'nin sevilen bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'in ilk sunucu Kenan Işık'tı. Kenan Işık 2011- 2014 yılları arasında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yaptı. Kenan Işık'ın sağlık sorunları yaşamasıyla birlikte Kim Milyoner Olmak İster yarışmasını 2014- 2017 yılları arasında Selçuk Yöntem sunmuştur. Selçuk Yöntem'in ardından 2017- 2019 yılları arasında Murat Yıldırım, Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasının sunuculuğunu üstlenmiştir. Son olarak ise 2019 yılından bu yana Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programını, Kenan İmirzalıoğlu sunuyor

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yarışması, bugün ekranlara gelmedi. Her Cumartesi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'in neden olmadığı ise merak edildi. İzleyenler Kim Milyoner Olmak İster bitti mi, artık olmayacak mı araştırıyor.

Kim Milyoner Olmak İster Neden Yok?

Bugün ATV ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster yerine yeni bir dizi yer alıyordu. ATV ekranlarında Kim Milyoner Olmak İster yarışması yerine yeni dizi olan Kardeşlerim dizisi yayınlandı. Yeni başlayan dizinin artık Cumartesi akşamları ATV ekranlarında yayınlanacağı duyuruldu. Cumartesi akşamları yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'in ise ne zaman yayınlanacağı hakkında açıklama yapılmadı. ATV'nin yeni dizisine Cumartesi akşamını vermesi üzerine bu akşam Kim Milyoner Olmak İster yayınlanmadı.Kim Milyoner Olmak İster Bitti Mi, Final Mi Oldu?

Bu akşam ATV ekranlarına gelmeyen ve yayın akışında olmayan Kim Milyoner Olmak İster'in yerine yeni dizi, Kardeşlerim'in ilk bölümü yayınlandı. İlk bölümünü yayınlayan Kardeşlerim dizisi, Kim Milyoner Olmak İster'i gününden etti. Her hafta Cumartesi yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster bu akşam yayınlanmadı. Kim Milyoner Olmak İster'in habersiz yayınlanmaması da akıllara programın bittiğini getirdi. Kim Milyoner Olmak İster bitti mi, final mi oldu soruları da gündeme geldi. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının bitip bitmediği ile ilgili açıklamayı kanalın yapması bekleniyor. Kanalın açıklamasına göre Kim Milyoner Olmak İster final mi oldu yoksa devam edip yeni bölüm yayınlayacak mı göreceğiz.

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Bölüm Ne Zaman? Yeni Günü?

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumu ile her hafta Cumartesi akşamı izleyicisi ile buluşan Kim Milyoner Olmak İster, Kardeşlerim dizisinin başlamasıyla artık Cumartesi günleri yayınlanmayacak. Kim Milyoner Olmak İster'in bu akşam yayınlanmaması ile programın artık ne zaman yayınlanacağı merak edildi. Kim Milyoner Olmak İster'in yeni bölümünün ne zaman yayınlayacağı ve programın yeni yayın günü ne zaman araştırılıyor. Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümünün ne zaman yayınlayacağı hakkında ATV'den bir açıklama bekleniyor. Kim Milyoner Olmak İster'in yeni günü henüz açıklanmadı.