ATV ekranlarında yayınlanacak Kardeşlerim dizisi yayın tarihi belli oldu! Kardeşlerim dizisi başlaması ardından hangi gün yayınlanacağı merak ediliyordu. ATV masada yer alan Hercai ve Akıncı dizilerinden biri final yapması bekleniyordu. Ancak ATV'den çok konuşulacak karar geldi! Hercai ve Akıncı hayranları nefes alırken olan Kim Milyoner Olmak İster programına oldu!

Kardeşlerim yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını NG Medya'nın, senaristliğini Gül Abus Semerci'nin üstendiği, yönetmen koltuğunda Serkan Birinci'nin oturduğu, kadrosunda Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy ve Halit Özgür Sarı yer aldığı Kardeşlerim dizisi yayın tarihi belli oldu! Kardeşlerim dizisi 20 Şubat cumartesi ATV'de!

Kardeşlerim cumartesi oldu!

ATV yeni dizisi Kardeşlerim için ATV herkesi ters köşe etti! Hem Akıncı hem Hercai dizileri yayından kaldırıp Kardeşlerim dizisi başlaması bekleniyordu. Ancak Akıncı ve Hercai devam kararı aldı! Kardeşlerim dizisi cumartesi gününe alındı ancak olan Kim Milyoner Olmak İster'e oldu!

Kim Milyoner Olmak ister yayından kaldırıldı!

ATV'de bu hafta Kim Milyoner Olmak İster son kez ekranlara gelecek. Kenan İmirzalıoğlu sunumuyla yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster iyi izleniyordu. Ancak Kardeşlerim 20 Şubat 2021 cumartesi yayınlanması ATV'de Kim Milyoner Olmak İster'i bitirdi. Kim Mİlyoner Olmak İster akıbeti merak ediliyor!

Kim Milyoner Olmak İster hangi gün yayınlanacak!

ATV boş günü yok! Kim Mİlyoner Olmak İster programı ya çok izlenen dizilerin arkasından 2 bölüm üst üste yayınlanacak. Yada ekran macerasına biraz ara verecek. Ancak 2 yıldır cumartesi dizi koymayan ATV, bu hamlesiyle birlikte Kardeşlerim Gönül Dağı dizisine karşı koyabilecek mi bekleyip göreceğiz.