ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster'den Kenan İmirzalıoğlu ayrıldı. Programın yeni sunucusu ise sürpriz bir isim oldu. Kim Milyoner Olmak İster programı final mi yapacak derken sunucu değişikliğine gidildi. Meğer Kenan İmirzalıoğlu programdan ayrılmış. Yerine gelen isim ise şaşkınlık yaratacak! O isimle anlaşıldı!

ATV'nin efsane bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster'de büyük değişim! Son olarak Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında önemli değişiklik! Haftalardır yeni bölümü ekrana gelmeyen yarışmanın nedeni öğrenildi.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması haftalardır ekrana yeni bölümüyle gelmiyordu. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunucu değişikliği nedeniyle ekrana gelmediği öğrenildi. Kenan Işık'tan sonra Murat Yıldırım ve Selçuk Yöntem'den sonra en uzun soluklu sunucularından biri olan Kenan İmirzalıoğlu'da yarışmaya veda ediyor.

Kenan İmirzalıoğlu'nun Kim Milyoner Olmak İster macerası son buluyor. Yeni projesi için görüşmeler yapan Kenan İmirzalıoğlu'nun yarışmadan ayrıldığı iddia edildi. Bu nedenle yarışmanın yeni bölümleri yayınlanmadığı ve yapımcının yeni sunucu arayışında olduğu öğrenildi.

Kenan Işık'tan Sonra 4. Sunucu

Kenan Işık'ın beyin kanaması geçirmesi sonrası yarışmayı ilk haftalar pek çok ünlü isim sunmuş ve Işık'a destek olmuştu. Ancak Kenan Işık'ın durumu ciddiyetini koruyunca yerine önce Selçuk Yöntem ardından da Murat Ünalmış getirilmişti. Son olarak ise Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu Kenan İmirzalıoğlu olmuştu.

Ancak Kenan İmirzalıoğlu'da yeni bir dizi projesiyle anlaşarak yarışmadan affını istedi. Kenan İmirzalıoğlu ile yolları ayıran yarışma yeni sunucu arayışına girdi.

Yeni sunucu kim olacak?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının yeni sunucusu ise bazı isimlerle görüşme yapıldığı öğrenildi. Onlardan biri Levent Ülgen olurken diğer isim yarışmanın eski sunucusu Selçuk Yöntem oldu. Görüşmeler sonucu Selçuk Yöntem'in  yarışmaya geri döneceği öğrenildi.

Selçuk Yöntem'i ikna ettiği öğrenilen ATV ve Kim Milyoner Olmak İster yapımcısının yakında yeni Selçuk Yöntem'li tanıtımı yayına sokacağı iddia edildi.

KENAN IŞIK SON DURUMU 

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının efsane sunucusu Kenan Işık 2014 yılında spor sonrası saunaya girmiş ve orada fenalaşarak kafasını çarpmıştı. Beyin kanaması geçiren oyuncu o seneden beri komada olduğu ve sağlığında hala önemli bir gelişme olmadığı öğrenildi.