ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında şok eden anlar. Kim Milyoner Olmak İster'de Tıp fakültesi mezunu doktorun arkadaşı telefonla joker hakkını kullandı.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster programında şok eden anlar. Kim Milyoner Olmak İster'de Tıp fakültesi mezunu doktorun arkadaşı telefonla joker hakkını kullandı.  O Anlarda telefonun ucundaki kişi ifşa oldu.

Gözden kaçırmayın

25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu? 25 Nisan reyting sonuçları! Alparslan Büyük Selçuklu, Yasak Elma, Survivor All Star kim birinci oldu?


Kim Milyoner Olmak İster'de şok ifşa!Kim Milyoner Olmak İster büyük şok. Aslen Samsunlu olan ve yarışmaya İstanbul’dan katılan 31 yaşındaki Mürsel Haspulat, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu. Oxford ve Cambridge Üniversitelerinde eğitimler alan Mürsel Bey, şu anda İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Bölümünde çalışıyor. Yarışmacı telefonla joker hakkını kullandı. O anlarda telefonun ucundaki kişi telefonla soruyu Google'a sordu. Yeni bölümde ifşa olan Mürsel Haspulat ve arkadaşı fena yakalandı.Bütün havası gitti!Programın en çok konuşulan ismi olan Mürsel Haspulat'ın bütün imajı gitti. Özellikle yüksekten yüksekten konuştuğu programda Dahi olarak nitelendirdiği telefonun diğer hattındaki kişi sonrası Kenan İmirzalıoğlu ve Mürsel'de kahkahaya boğuldu.Mürsel'in telefonun başındaki arkadaşı klavye sesleri stüdyoyu kahkaya boğdu.Rahim Tür Gecenin en çok konuşulan ismi oldu!ATV ekranlarında klavye ifşa olan kişi Rahim Tür'ün o görüntüleri.