Hande Erçel’in, eski sevgilisi Mehmet Dinçerler ile evlilik hazırlığında olan Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım’la aşk yaşadığının ortaya çıkmasıyla ortalık karıştı.

Tüm Türkiye onlara bayılıyordu ama onların aşkları pat diye bitti. Rol aldıkları Sen Çal Kapımı adlı dizide tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı Hande Erçel ve Kerem Bürsin. Hande Erçel o sıralarda şarkıcı Murat Dalkılıç ile aşk yaşıyor, evlenmelerine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak Hande Erçel bir anda kalbini Kerem Bürsin’e kaptırdı. Önce Murat Dalkılıç’ı kapının önüne koydu ardından bir Maldivler tatilinde Kerem Bürsin’le aşkını ilan etti. Bir anda Türkiye’nin gıptayla baktığı bir çifte dönüşen Hande Erçel ile Kerem Bürsin’in geçtiğimiz günlerde gelen ayrılık kararı herkesi şoke etmişti.

oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım oyamadım" şarkımı Okan Bayülgen'e yazmadım

KEREM VE HANDE NEDEN AYRILDI?

Kerem Bürsin ile Hande Erçel’in ayrılık nedeni olan, Kerem Bürsin’in, Hande Erçel’in arasının açık olduğu Demet Özdemir ile Disney Plus’ta bir diziye başlayacak olması ve Kerem Bürsin’in bunu Hande Erçel’e anlatmamasıyla. İddialara göre Hande Erçel bu haberi basından öğrendi ve anında Kerem Bürsin’in biletini kesti. Hande Erçel’in adı daha önce Atasay Kamer ile anıldı ancak bu aşka ne bir doğrulama ne de bir yalanlama geldi.

DÜĞÜN BEKLENİRKEN GELEN AYRILIK

Olayın diğer bir yani olan Kaan Yıldırım ise Hadise ile evlilik yolunda ilerken sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı. Daha önce de bir kere ayrılık yaşayan ve sonrasında barışan Hadise ve Kaan Yıldırım’ın düğün tarihi bile belliydi ancak bir anda ayrılık haberi geldi. Ayrılığın nedeninin ise Hadise’nin, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile adının yasak aşk dedikodularına karışması olarak gösterilmişti. Ve ne olduysa oldu daha önce de birlikte rol alan Kaan Yıldırım ile Hande Erçel bu olayların ve dedikoduların gölgesinde yakalandı.

SABAHA KADAR…

Hande Erçel ve Kaan Yıldırım’ın aşkı magazin gündemine bir anda bomba gibi düştü. Emirgan’da bir mekanda sabaha kadar sarmaş dolaş eğlendikleri iddia edilen Kaan Yıldırım ve Hande Erçel, sabah karşı mekan çıkışı yakalandı.

BİR GARİP AŞK DÖRTGENİ

Daha önce birlikte bir dizide rol alan Hande Erçel ile Kaan Yıldırım arasında ilginç bir detay da bulunuyor. Hadise, Kaan Yıldırım’ın eski sevgilisiyken, Hadise de, Hande Erçel’in eski sevgilisi Mehmet Dinçerler’le evlilik hazırlığı yapıyor.