Kimlik Belgesi İle 12000 TL Ödeme Yapılacak, Başvuru İçin Son Günler

Kimlik Belgesi İle 12000 TL Ödeme Yapılacak, Başvuru İçin Son Günler. Son dakika yayınlanan bu kredi haberinde 12000 TL alacak kişiler 36 ay vadeli işlem yapabilecekler. İşte detaylar...

Ekonomi 20.08.2021 - 12:15 20.08.2021 - 12:15 Vural Pars

Kredi başvurusu yapmadan önce ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız bazı şartlar vardır. Bankalar her başvuru yapan kişilere maalesef onay vermiyor. Başvuru yaptıktan sonra sizin kimlik numaranızı alarak banka kredi sicil sorgulaması yapılmaktadır. Bu sicil sorgulamasında eğer onay alırsanız kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi notu bu durumda bakılacak ilk puan durumu 1100 ve üzerinde bir Kredi notunuz varsa kredinizi kullanabileceksiniz. Bankalarda aranız  bozuk ise verdiğimiz bankalar üzerinden başvuru yapsanız dahil onay alamazsınız.

Denizbank 12 bin TL 36 ay vadeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Denizbank üzerinden 12.000 TL'ye kadar kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler banka şubelerinden kimlikleri ile birlikte bu işlemleri yapabilirler. Eğer banka şubesine gitmek istemiyorsanız bankanın web kredi ve SMS kredi kampanyaları da katılabilirsiniz. SMS kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 32/80 Numarasını gönderin. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere 5 dakika içerisinde mesaj atılan Cep telefonuna kredi sonucu gelir.

12.000 TL'ye kadar onay alırsanız bir limit yazar ve bu limiti kadar kredinizi en yakın banka şubesinden kullanırsanız. Eğer mesaj atamadıysanız da bankanın resmi internet sitesine girerek buradan kredi başvurusu yapmanız mümkündür.

12 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler için ayrıca Denizbank mobil uygulama üzerinden ve kredi onayı veriyor. Banka müşterisi olmanız durumunda bankanın internet bankacılığına girerek buradan Kredi başvurunuz yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen bankaya gitmeden hesaba atabilirsiniz.

QNB Finansbank 12 bin TL 36 ay vadeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

Anında 12000 TL onay alıp almadığınızı öğrenmek istiyorsanız Finansbank üzerinden kredi başvurunuz yapabiliyorsunuz. Uygun faiz oranları ile birlikte sizlere kredi veren bu banka TC kimlik numaranızı 50 30 SMS numarasına göndermeniz ile birlikte sizlere kredi başvurusu alacaktır. Başvuru yaptıktan 5 dakika içerisinde diğer bankalar da olduğu gibi bu bankada sizlere kredi sonucunu cep telefonunuza gelen mesaj ile söyleyecektir. QNB Finansbank üzerinden 12.000 TL'ye kadar kredi kullanacak olan kişiler onay olmaları durumunda en yakın banka şubesinden sadece kimlikleri ile birlikte onaylanan tutardaki kredilerini kullanabiliyorlar. QNB Finansbank ayrıca internet sitesinden müşteri hizmetlerinden ve Banka ATM'si üzerinden de uzaktan kredi başvurusu yaptıran bankalardan birisidir. Bu bankada bir hesabınız varsa internet bankacılığına girerek hemen Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

900

Fibabanka 12 bin TL 36 ay vadeli kredi başvurusu nasıl yapılır?

12.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Fibabanka sizlere hemen sonuç veriyor. Kredi başvurusunu bankanın resmi internet sitesinden yapabilir. Kredinizi bu şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca SMS atarak da bu banka müşterilerine ne kadar onay verdiğini söylüyor. SMS atmak için cep telefonunuzun Mesaj kısmına gelerek buraya kendi TC. kimlik numaranızı yazınız ve 34 22'ye mesaj olarak gönderiniz. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra sizlere bu sonuç verilecek ve sonucu onay olan müşteriler de banka şubelerinden sadece kimlikleri ile birlikte 12000 TL kredi kullanabilirler. Kredi kullanacak olan kişilerin Kredi notuna göre de faiz oranları uygulanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@