Kimlik Kartı (YENİ KİMLİK) Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! Bankadan 7 bin 400 TL ödemeler yapıldı!

Denizbank, TC kimlik numarası üzerinden ihtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar için müjdeli bir haber sunuyor. Yeni başlatılan kredi kampanyası ile finansal ihtiyaçlarınızı hızlı ve etkin bir şekilde karşılayabilirsiniz. Denizbank'ın bu kampanyası sayesinde, aynı gün içinde 7400 TL'ye kadar kredi sahibi olabilirsiniz.

Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirmek için oldukça basit bir yöntem sunuyor. Sadece "kredim" yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi ekledikten sonra, 'Cebimde Kredi Numarası' olan 3280 numarasına SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu hızlı ve kolay işlemle kredi başvurunuz hemen gerçekleşir.

Kampanya, 3 ile 36 ay vade seçenekleri sunarak ihtiyaç kredisi ödemelerinden faydalanmak isteyen herkesi hedeflemektedir. Nakit ihtiyacınız olduğunda, Denizbank'ın kredi hizmetlerini cep telefonunuzdan veya internet bankacılığı uygulaması üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Denizbank müşterileri, banka şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi başvurularını hızlıca gerçekleştirme ve onay alır almaz kredilerini hesaplarına aktarma imkanına sahiptirler. Onaylanan krediler, kişinin istediği zaman internet bankacılığı uygulamaları üzerinden hesaba geçirilir.

7400 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlerin banka kredi puanlarına dikkat etmeleri önemlidir. Kredi onayı alabilmek için, banka kredi puanının 1500 ve üzeri olması gerekmektedir.