Kimlik Numaranızı Vererek Artık 100.000 TL'ye Kadar Onay Alabiliyorsunuz, Bankalar Şart Aramıyor, Efsane Kredi

Kimlik Numaranızı Vererek Artık 100.000 TL'ye Kadar Onay Alabiliyorsunuz, Bankalar Şart Aramıyor, Efsane Kredi kampanyası başlıyor. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi dönemi...

Ekonomi 04.08.2021 - 16:55 04.08.2021 - 16:56 Vural Pars

Kimlik Numaranızı Vererek Artık 100.000 TL'ye Kadar Onay Alabiliyorsunuz, Bankalar Şart Aramıyor, Efsane Kredi kampanyası başlıyor. 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi dönemi resmi olarak başladı. Sadece kimlikle kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaların bazı şartlarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Bankalar genel olarak belirledikleri limitlere kadar müşterilerine kimlikle kredi vermektedir. Yalnız eğer kimlikle kredi almak istiyorsanız bu sizin bir gelirinizin olmaması anlamına gelmiyor. Gelir belgesiz kredi veren bankalardan sigortası olmayan kişiler yüksek limitli kredi alamazlar. Sizlerde eğer 100.000 TL kredi ihtiyacınız varsa size vereceğimiz bankalardan hemen kredi başvurusu yapabilir ve bu şekilde kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kimlikle krediler genellikle bankalardan maaş alan müşterilere verilmektedir. Ama kredi şartlarına uygun olmanız durumunda diğer bankalardan da sigortanız ve gelirinize göre 100.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

Kimliksiz 100.000 TL Kredi İçin Şartlar Nedir?

Kimliksiz olarak kredi başvurusu yapacaksanız öncelikle 100.000 TL krediyi ödeyecek bir gücünüzün olması gerekmektedir. Kimliksiz kredi başvurularında banka şartlarına uygun olan müşteriler gelir durumu da iyi se 100.000 TL’ye kadar kredi alabilirler. Bankalar siz başvuru yaptıktan sonra önce kredi notunuza bakacaktır. Kredi notu 1300 ve üzerinde olan kişilerin yüksek limitli krediler alacağını söylemek istiyoruz. Daha önce banka çalışmanız yoksa banka sizi riskli görür ve emekli olmamanız durumda kredi onayı vermez. Bu sebeple ilk olarak banka şartlarına uygun olmanızı incelemeniz gerekmektedir. Eğer şartlara uygunsanız aşağıdaki bankalardan kimliğinizle başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 100.000 TL Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası 100.000 TL kredi başvurusu için banka şubelerine giderek işlem yapmanız gerekmektedir. Ayrıca bu bankadan maaş alan müşteriler sadece kimlikleri ile kredi kullanabilirler. Eğer maaş almıyorsanız banka sizden gelir belgesi isteyecektir. Kredi başvurusu sonrasında banka şartlarına uygun olan müşteriler 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirler. Aldığınız kredilerde 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası kamu bankası olmasından dolayı uygun faizlerle kredi veren bankaların başındadır.

Garanti BBVA 100.000 TL Kredi Başvurusu

Bu bankadan kimlikle kredi başvurusu yapacaksanız bankadan maaş almanız şart değildir. En az 3 aylık sigortanızın olması durumunda size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yaptığınızda hemen değerlendirme sonucunu size söyleyecektir. Onay alırsanız aynı gün içinde yüksek limitli krediniz hesabınıza geçecektir.

kimlik-numaranizi-vererek-artik-100000-tlye-kadar-onay-alabiliyorsunuz-bankalar-sart-aramiyor-ef1

Vakıfbank 100.000 TL Kredi Başvurusu

Kamu bankalarından olan Vakıfbank’ta kimlikle 100.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Bu bankadan maaş almanız durumunda banka şubesine giderek sadece kimliğinizle kredi kullanabilirsiniz. Vakıfbank aldığınız maaş üzerinden 22 katına kadar kredi verecektir. Buna göre bir gelirinizin olması gerekiyor. Ayrıca icralık ve avukatlık bir durumunuz varsa banka size kredi onayı vermez. Vakıfbank kredilerinde 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilir ve dilerseniz 2 ayda bir veya 3 ayda bir ödemeli kredi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@