Kimlik Numaranızı Yazın 5000 TL Üzerinde Nakit Alın Kampanyası Yarın Bitiyor

Kimlik Numaranızı Yazın 5000 TL Üzerinde Nakit Alın Kampanyası Yarın Bitiyor. Son dakika bankadan açıklama var. İşte detaylar...

Ekonomi 21.11.2021 - 21:20 21.11.2021 - 21:20 Vural Pars

Acil paraya ihtiyacı olan kişiler t.c. kimlik numarasını mesaj atarak hemen 5000 TL üzerinde onay alabilecek. Qnb Finansbank tarafından yapılan Bu kampanyada yarına kadar başvuru yapan kişiler düşük faiz oranları ile kredi kullanabilecek. İhtiyaç için bankalardan nakit almak isteyen kişilere qnb Finansbank resmen Anında onay veriyor. Sizlerde acil ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız bankanın yapmış olduğu bu kampanyaya katılarak 5000 TL ve üzerinde kredi puanınıza göre onay olabilir t.c. kimlik numaranız üzerinden hesabınıza yatırabilirsiniz. Banka birden fazla kampanya ile birlikte müşterilerine hızlı bir şekilde sonuç vermektedir.

Qnb Finansbank tarafından yapılan bu kampanya Kendi resmi internet siteleri üzerinden duyurusu yapılarak başlamıştı. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler oturdukları yerden hemen ne kadar kredi onayı aldıklarını görebilecekler. Qnb Finansbank yaptığı tüm kampanyalarda kişilerin TC kimlik numaraları üzerinden sorgulama yaparak onay vermektedir. Banka için araştırma yapan kişiler en kolay kredi başvuru yöntemlerinden bir tanesi olan sms kredi kampanyasına katılarak hemen onay alabilir. 

5030 numarasına mesaj atmanız yeterli

Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek 5030 numarasına mesaj atarsınız 5 dakika içerisinde banka üzerinden kredi sonucunu öğrenebilirsiniz. T.c. kimlik numaranızı 5030 numarasına gönderdikten sonra banka tarafından değerlendirilmeli otomatik olarak yapılacak ve kredi sonucu sizin cep telefonunuza gelecek. Onaylanan tutar sizin gelen mesajda gözükecek ve bu tutarı en yakın banka şubesinden istediğiniz zaman alabileceksiniz. Qnb Finansbank SMS ile kredi başvurusu yapan kişiler mobil uygulama kullanıyorsa banka şubelerine gitmeden hesaba para atabiliyor.

krediler-haber24-07-2

Bireysel ihtiyaç kredisi olarak verilecek bu krediler de 5000 TL ile 75 bin TL arasında onay verilmektedir. 50.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler 36 ay vade ve ilk taksit ödemesinde 3 ay erteleme yaparken 50.000 TL üzerinde ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler ise 24 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilir. Qnb Finansbank resmi internet sitesine girerek hem başvuru yapabilir hem de kampanya hakkında detayları öğrenip faiz oranlarını görebilirsiniz. Kredi alacak olan kişiler kendi kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanacaktır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@