Kimlik Numarasına 20000 TL Ödeme Yatıyor! 2 Bankadan Açıklama verildi, Hesabı olana yatacak!

Kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için yapılacak olan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere hemen aynı gün içinde işlemlerini bu iki banka üzerinden ihtiyaç kredisi olarak verileceği açıklandı. Kimlik numarası üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında kredi işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde ihtiyaç kredisi ödemeleri hemen aynı gün içinde verilerek, 5 dakika içerisinde sonuçlarını alabileceğiniz bir kampanya hazırlandı. 

Garanti Bankası ile birlikte Yapı Kredi Bankası üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanabileceğiniz ve onay olabileceğiniz bu kampanyalara katılmak istiyorsanız sizlerde 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi kampanyasına hemen katılabilirsiniz. Garanti Bankası ile birlikte Yapı Kredi Bankası, ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirerek, uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanı sağlamaktadır. En yakın banka şubesine giderek işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca kredi başvurularında bulunacak olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi işlemleri de hemen hesaplarına yatırarak kullandırılmaktadır. 

GARANTİ BANKASI

Garanti Bankası kredi başvurusunda bulunarak, 20000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmekte, şubelere gitmeden internet bankacılığı uygulamasını veya bankanın internet sitesini tercih edebilirsiniz. 

YAPI KREDİ BANKASI 

Ödemeler Hesaplara Yansımaya Başladı! 12 Ay Boyunca PTT'den 1230 TL Verilecek! Ödemeler Hesaplara Yansımaya Başladı! 12 Ay Boyunca PTT'den 1230 TL Verilecek!

Yapı Kredi bakımından ihtiyaç bilgisi başka kapatan başlar isek kredi işlemlerini yapmak istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden SMS atarak da kredi alabilmektedir. Banka, resmi internet sitesine girerek buradan ihtiyaç kredisi başvuru formu doldurabilir veya bankanın mobil uygulamaları üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte kredinizi hesabınıza yatırabilirsiniz.