Nakit sıkıntısı yaşayan vatandaşlar bankalar üzerinden başvuru yaparak kimlik numarası üzerinden sorgulama sonrasında 5000 TL veya 10.000 TL ödeme alabilecekler. Bankalar tarafından yapılan bu kampanyaya başvuru yapmak oldukça basit. 5000 TL ve 10.000 TL ödeme almak isteyen kişiler DenizBank'ın başlatmış olduğu bu kampanyaya katılarak sms ile başvuru yapabilir veya bankanın internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak işlem yapabilir. 5000 TL ve 10.000 TL ödeme alabilmeniz için banka şartlarına uygun olmanız DenizBank'ın uygulamış olduğu kredi politikalarına uygun bir müşteri olmanız şartı vardır.

Denizbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte 5000 TL veya 10.000 TL ödeme alacak olan kişilerin en az kredi notu 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Bankalar ile daha önce de çalışması olan Kredi veya kredi kartı kullanmış olan vatandaşlar emekli olması veya sigortalı olarak çalışıyor olması durumunda DenizBank'ın yapmış olduğu bu kampanyaya başvuru yaparak 5000 TL veya 10.000 TL ödeme alacak.

kimlik5000

Denizbank üzerinden kolay bir şekilde başvuru yapmak istiyorsanız Cep telefonunuz üzerinden kredim yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı yazın 3280 numarasına gönderin. 3280 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında banka 5 dakika içerisinde sizlere Kredi sonucunu verecek onaylanan tutarı hemen ne kadar olduğunu mesajda gönderecektir. Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapan kişiler onay olursa sadece kimliklerini alarak en yakın DenizBank şubesine giderek onaylı olan kredi tutarına kullanabilir. 

Denizbank ayrıca kendi banka müşterilerine ayrıcalıklı olarak bir kampanya yaptı. Denizbank hesabınız varsa Denizbank internet bankacılığı şifresini alarak mobil uygulamasına giriş yapabilir ve buradan 7gün 24saat ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. 7gün 24saat başvuru yapacak olan kişiler istedikleri zaman onay aldıkları durumunda Kredi kullanması için ATM üzerinden para çekebilir.

Denizbank üzerinden 5000 TL veya 10.000 TL almak isteyen kişiler en yakın DenizBank şubesine giderek Bu bankanın güncel faiz oranlarından yararlanarak başvuruda bulunabilir ve sonucunu hemen öğrenebilir. Bankanın güncel kampanyalarını öğrenmek istiyorsanız size en yakın DenizBank şubesi ile gidebilir veya bankanın resmi internet sitesine girebilirsiniz.