Bankalar üzerinden yapılan son dakika kampanyalarından birisi de kişilerin kredi notuna ve tc kimlik numarasına göre verilecek ödemeler olmaktadır. 2000 TL ile 10000 TL arasında ödemeler de kimlik numaranızın sorgulanması sonrasında sizlere verilecektir. Başvurunuzu yaptıktan sonra hemen destek ödemesi için cevap gelecek ve onay alan kişiler 36 ay vadeli olarak kredi kullanacaklar. 2000 TL ile 10.000 TL arasında ödeme almak için ayrıca banka kredi notunuz da önemlidir. Banka kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişiler başvurularını yaparak kredi onayı alabilirler. Özel bankalar ve kamu bankalarının başlatmış olduğu bu kredi kampanyaları ile birlikte sizlere hızlı bir şekilde Kredi sonucu verilecek ve onaylanan tutar kadar kredinizin ne kadar olduğunu hemen görebileceksiniz.

QNB Finansbank

QNB Finansbank üzerinden TC kimlik numaranızı 5030 numarasına atarak hemen başvuru yapabilirsiniz. 5030 numarasına attığınız mesaj ile 5 dakika içinde sonuç görülecektir. QNB Finansbank ayrıca mobil uygulama üzerinden de başvuru imkanı sağlar. Bunun için banka hesabınızın olması ve QNB mobil uygulaması için şifre almanız gerekmektedir. Aldığınız en asgari 2000 TL en azami ise 10.000 TL olacak.

TEB

Özel bankalar arasında yer alan TEB Bankası üzerinden de 10 bin TL'ye kadar hemen onaylı SMS ile kredi kampanyası başvurusu yapabiliyorsunuz. TC. kimlik numaranızı 44 66 numarasını mesaj olarak gönderirseniz Bu bankanın başlatmış oldu Kredi kampanyasına katılmış olacak ve kredi onayı almanız durumunda sms ile bildirileceksiniz. Banka şubelerine sadece kimlikle giderek veya TEB bankası ATM'si üzerinden başvuru yaparak hemen kredi kullanabileceksiniz. Kredi alacak kişiler, belirli şartlara göre değerlendirme yapılarak kredi sonucu cep telefonuna gelir. 

kimlik-numarasina-gore-2000-tl-ile-5000-tl-arasinda-odeme-yapiliyor-nakit-odeme-icin-basvuru-yap1

Denizbank

Denizbank üzerinden işlem yapacak olan kişiler, 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanacaklardır. Denizbank SMS ile kredi başvuru alıyor. Kredim TC KİMLİK yazarak mesajı 3280 numarasına göndererek hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilir 36 ay vadeli 24 ay vadeli veya 12 ay vadeli Kredi seçeneklerinden bir tanesini seçerek hemen ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Denizbank ATM'si ve resmi internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.