Kimlik numarasına ödeme olacak dendi: 12 bin TL ödemeler hesaplarda görülüyor

12000 TL'ye kadar acil ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında geri ödemeler hesaplara yatmaya başladı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka şubeleri üzerinden hızlı bir şekilde kredi alabilecek ve nakit, hızlı bir şekilde kullanabileceksiniz. 

Acil İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyayı başlatan Denizbank ve Akbank 12000 TL'ye kadar bu kişilerin kimlik numaralarına göre ödemeleri, hesaplarını yapacak. 

Tc Kimlik numaranız üzerinden başvurunuzu gerçekleştirerek banka kredi puanınıza uygun olmanız durumunda hemen 12000 TL ödeme alabileceksiniz. ister, Denizbank şubelerinden, isterseniz de Akbank şubelerinden kullanabileceğiniz bu nakit kampanyalarına katılmak isteyen kişiler, 12000 TL'ye kadar onay almaları durumunda banka şubelerine gitmeden de SMS ile başvurusunu gerçekleştirebilir.

Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme! Ziraat Bankası TC Kimlik Numarasına Göre Ödeme! 70.000 TL'ye Kadar Ödeme!

Denizbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını da yazarak bu mesajı: 32 80 numarasına göndermeleri yeterli. Akbank üzerinden SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar ise kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeleri gerekiyor. Yapılacak olan bu başvurularda her iki bankayı birden başvuru kesinlikle yapmayınız.

44 25 numarasına gönderilen mesaj sonrasında banka şubelerine gidecek olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonucuna hemen öğrenebileceklerdir. Ayrıca bu banka üzerinde hesabı olan kişiler banka şubelerine gitmeden nakit kullanmak istiyorlarsa, mobil uygulamalar üzerinden internet bankacılığı şifresi alarak işlemlerini gerçekleştirebiliyor.