Kimlik numarasını gösteren emeklilere 2000 TL ile 2500 TL arasında ödeme verilecek. 15 Kasım tarihinde başlayan bu kampanya Aralık ayı sonuna kadar devam edecek. Akbank emekli maaşını alan kişilere, şart olmadan, hemen onay vereceği yeni bir kampanya başlattı. Akbank tarafından emekli maaşı alan kişilere 2500 TL ödeme alınacak. 2500 TL'ye kadar ödeme almak isteyenler, 3 yıl maaş taşıması yapmaz ise bu parayı geri ödemeyecek. Akbank'a hemen maaş taşıyarak maaşınıza göre 2000 TL veya 2500 TL ödeme alabileceksiniz.

Emekli maaşı alan kişiler, sadece kimlik numarası ile alacakları bu ödemeler için maaş taşıması yapması gerekiyor. Akbank maaşını taşımak isteyen kişiler, en yakın Akbank şubesine giderek, maaşını bu bankaya taşımak istediğini söyleyebilir. 

Ayrıca e-devlet sitesi üzerinden de Akbank emekli maaşı banka değişikliği yapabilirsiniz. Akbank üzerinden emekli maaşı alan kişiler, Akbank internet bankacılığı üzerinden de işlem yapabilecekler. Emekli maaşınızı Akbank'a taşımak istiyorsanız, emekli maaşınızın üzerinde her hangi bir kredi veya bloke olmaması gerekiyor. Akbank bu şartlara uygun olan emeklilerin maaşlarını taşıdıktan sonra ilk maaşı almanız ile birlikte kampanyalara ortak yapacaktır. Ayrıca Akbank Mobil ve İnternet veya 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi aracılığı ile emekli maaşını bankamıza taşıyabilir ve promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.

kimlik-numarasini-gosterene-2000-tl-ile-2500-tl-arasinda-odeme-veriliyor-para-hesaba-yatiyor

Akbank Emekli Kampanyaları Nedir?

Akbank üzerinden emekli maaşı alan kişilere, ayrıca emekli kampanyaları da yapılıyor. 2500 TL'ye kadar varan emekli promosyonu almak isteyenler 2500 TL ve üzerinde emekli maaşı alması gerekiyor. Daha düşük emekli maaşı alan kişiler ise bankadan 2000 TL emekli promosyonu alır. 

Banka promosyonu haricinde emekli maaşı Akbank üzerinde olan kişilere 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi, 50.000 TL'ye kadar borç kapatma kredisi, 10.000 TL'ye kadar nakit avans artı para limiti ve isteyenlere yüksek limitli kredi kartı imkanı da sağlanmaktadır. Acil para ihtiyacınız olduğunda emekli maaşınız Akbank üzerindeyse istedeğiniz zaman başvuru yapabilir ve Akbank kredisi kullanabilirsiniz. Akbank'ın yaptığı bu kampanyalar hakkında detaylı bilgilere 444 25 25 numarasından veya akbank.com adresinden ulaşabilirsiniz.