Denizbank yönetim kurulu tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre vatandaşların T.C. kimlik numaralarının üzerinden kendilerine 8000 TL tutarında ihtiyaç kredisi verilecek

Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı! Son Dakika! Mersin'de Polisevine Bombalı Saldırı!

Kimlik Numarasının Son Hanesi 0, 2, 4, 6, 8 Olanlara Denizbank 8 Bin TL Ödeme Yapıyor. Acil nakit paraya sıkışan vatandaşlara güzel haber DenizBank'tan geldi. Denizbank yönetim kurulu tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre vatandaşların T.C. kimlik numaralarının üzerinden kendilerine 8000 TL tutarında ihtiyaç kredisi verilecek. Detaylar ve çok daha fazlası haberimizde..

Acil paraya ihtiyaç duyan vatandaşlar açısından Denizbank üzerinden gerçekleştirilecek kampanya ile T.C. kimlik numaralarının üzerinden 8 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilecek. Krediye müracaat işlemlerinde bulunacak vatandaşlar, DenizBank üzerinden gerçekleştirecekleri bu işlemler ile 5 dakika içinde kullanabilecek. Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi müracaat işlemini gerçekleştirmek açısından hazırlanan bir kredi kampanyasına katılım açısından belirli koşullar mevcut. 18 yaşından Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşı olmanız halinde 1200 ve daha da özeli kredinin 90 uzun olması durumunda Denizbank aracılığı ile ihtiyaç kredisi müracaat işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Müracaat işlemlerinde bulunacak vatandaşlar, belirtilen koşulları yerine getirmek şartıyla 36 ay vade seçeneği şeklinde 8000 TL tutarında kredi çekebiliyor.

Denizbank 8000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

3-banka-2021in-en-buyuk-kampanyasini-baslatti-aninda-onay-verilecek-ve-tek-tiklamayla-hesaba-yat1

Denizbank üzerinden bu kampanyaya katılım sağlayarak ne kadar kredi onayı alacağınızı öğrenmek istiyorsanız bankaya kısa bir mesaj göndererek sonucu anında öğrenebilirsiniz. Ona göre Denizbank üzerinden SMS ile kredi müracaat işlemini gerçekleştirmek isteyen vatandaşların T.C. kimlik numaralarını yazdıktan sonra 50 30’a mesaj göndermeleri yeterli olacaktır.

T.C. kimlik numaranız ile 5030’a mesaj göndermeniz halinde Sadece 5 dakika içerisinde kredi onayı ile alakalı cevap geldiğinde 8000 TL tutarında ihtiyaç kredisini gerekli Denizbank şubesi üzerinden gerekse de ATM üzerinden ya da mobil bankacılık ve internet bankacılığı seni müşteri üzerinden 8 bin TL tutarında paranın hesaba aktarılması mümkün.