Fibabanka 12.000 TL kredi kampanyası başladı. Fibabanka 12.000 TL kredi başvurusu ve şartları nelerdir? Sizlere yazımızda bankanın verdiği son kampanya ile ilgili bilgiler vereceğiz. İşte detaylar…

Bankaların ihtiyaç kredileri, sürekli olarak güncellenmektedir. Fibabanka’da yeni kampanyası ile müşterilerine kimlikle 12.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Başvurular banka şubesinden, internetten, müşteri hizmetlerinden ve oturduğunuz yerden SMS ile yapılmaktadır. Kredi alacak olan kişilerin, banka politikalarına uygun olması durumunda, 60 ay vadeye kadar aynı gün içinde kredi kullanacaklarını söylemek istiyoruz.

Sizlerde eğer bir bankadan kredi kullanacaksanız, o bankanın politikalarına uygun olmanız, kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Başvuru sonrasında bu gibi işlemlere bakılacak ve sizlere ihtiyaç kredisi olarak verilecektir. Şimdi sizlere kredi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir, bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz. İşte detaylar…

Fibabanka 12.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka üzerinden 12.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda, banka şartlarına uygun olan müşterilerin anında bu kredileri alabileceklerini söyleyebiliriz. Banka şubelerinden kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Banka şubesine gittiğinizde kimlik ve gelir belgenizi banka personeline verdikten sonra kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

kimlik-ve-gelir-belgesi-vermeden-12000-tl-odeme-bu-sabah-09da-basladi-bankadan-aciklama-gecikmed

Kredi başvurusu tamamlandıktan sonra, banka hemen sizlere sonuç verecek ve kullanıma geçecektir. Banka şubesinden ayrıca kredi notu düşük olan kişilerde 12.000 TL kredi kullanabilirler.

Kredi notu düşük olan kişiler, kredi notu yüksek olan birisini bularak başvuru yaparsa 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirler. Diğer türlü banka 3 ay vadeli ve 60 ay vadeye kadar kredi kullandırmaktadır. Bankanın ayrıca SMS ve internet üzerinden de başvuru yöntemleri vardır.

Fibabanka 12.000 TL SMS Kredi Başvurusu

Fibabanka üzerinden 12.000 TL SMS kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olmanız durumunda, uygun faiz oranları ile SMS kredi kullanmanız mümkün. Banka SMS başvurusu için TC kimlik numaranızı 3422’ye göndermeniz yeterlidir. Kredi başvurusu yaptığınızda, Fibabanka 5 dakika içinde size kredi sonucunu gönderecektir.

Bu sonuç geldiğinde, onay alırsanız bir limit yazar ve o limite göre kredinizi kullanırsınız. Kredi başvurusu yapan kişiler, bu onaylı mesaj ve kimlikleriyle birlikte en yakın Fibabanka şubesine giderek kredilerini kullanabilirler.

Fibabanka 12.000 TL İnternetten Kredi Başvurusu

Banka hem kendi müşterilerine hem de müşterisi olmayan kişilere kredi başvurusu için internet ortamını kullandırmaktadır. Fibabanka 12.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız ve bu banka da hesabınız varsa internet bankacılığını kullanarak hemen başvuru yapabilir, onaylanan kredinizi şubelere gitmeden kullanabilirsiniz.

Ayrıca bankanın resmi internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak da başvuru yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu sonrasında banka şartlarına uygun olan kişilerin değerlendirmeleri hızlı bir şekilde olacak ve bu şekilde kredi kullanmış olacaksınız.

Onaylanan kredinizi en yakın banka şubesinden de kullanmanız gerekebilir. Kredi sonucu size bilgi olarak mesaj ile gelecektir. Fibabanka resmi internet sitesine girerek veya en yakın banka şubesine giderek, krediler hakkında bilgi alabilirsiniz.