Kırık Hayatlar dizisi ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosu ve yayın tarihi!

Kanal D'nin bu sezon için hazırlığı günlük dizi Kırık Hayatlar'ı n yayın tarihi belli oldu. Fırtınalı bir aşk hikayesi izleyiciyi bekliyor. İşte dizinin kadrosu ve yayın tarihi haberimizde yer alıyor.

Dizi Haberleri 12.08.2021 - 17:38 12.08.2021 - 17:39 Azra Özdemir

Kırık Hayatlar dizisi Kanal D ekranlarında başlamak için gün sayıyor! Dizinin ilk tanıtımı yayınlanarak yayın tarihi belli oldu. Etkileyici bir aşk hikayesi ile hafta içi her gün Kanal D ekranlarında olacak.

Yapımını Nöbetçi Yapım, yapımcılığını Berna Akpınar ile Metin Namlısesli’nin üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Bekir Dadaş ile İlknur Uğuz Arslan’ın oturuyor. Dizinin öyküsünü Pınar Ordu, İbrahim Güler, Melek Ordu’nun yazarken, senaryoyu ise Yaşar Aksu ve Nilüfer Yenidoğan Özmekik kaleme alıyor.

Oyuncu kadrosu!

Başrollerini Meltem Akçöl ile Erdem Yılmaz’ın paylaştığı dizisinin oyuncu kadrosunda ise Mine Çayıroğlu, Burcu Almeman, Atsız Karaduman, Murat Onuk, Arbnora Ademaj, Zafer Öztürk, Erdi Ünver, Hatice İrkin, Yeşim Çelebi, Sedat Berke Özkök, İbrahim Coşkun, Özlem Fidan Kamalıoğlu, Uğurhan Tekin, Mustafa Bademoğlu, Felicia Sağnak, Serdar Kamalıoğlu, Mesude Tosun Türkmen, Oğuz Edis, Ümit Ufuk Tosun, Sabriye Günüç, Bengi Ceren Uluğ, Özlem Öztürk gibi isimler bulunuyor.

Yayın tarihi belli oldu!

 Kırık Hayatlar, 23 Ağustos Pazartesi günü saat 11:00' da Kanal D’de başlıyor…

Gelişmelerden Haberdar Olun

@