10. Ev Yapım imzalı, Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda ise  Osman Kaya’nın oturduğu Kırmızı Kamyon Show TV’de başlıyor! Uzun zamandır hazırlık

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert kimdir? Gerçek Adı Ne? Özgü Delikanlı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Sevgilisi? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Mert kimdir? Gerçek Adı Ne? Özgü Delikanlı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri? Sevgilisi?

10. Ev Yapım imzalı, Sema Ergenekon’un senaryo süpervizörlüğünü üstlendiği; Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya’nın kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda ise  Osman Kaya’nın oturduğu Kırmızı Kamyon Show TV’de başlıyor!


Uzun zamandır hazırlıkları devam eden dizinin tanıtımları yayınlanarak yayın tarihi belli oldu. Birinci ve ikinci fragmanın yayınlanan dizi şimdiden büyük ilgi uyandırdı.

Kırmızı Kamyon dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Sümeyye Aydoğan, Efekan Can, Süreyya Kilimci, Hasibe Özgür, Onur Yar, Tuğçe Karabayır, Feriha Eyüboğlu, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Toprak Sağlam, Ebrar Alya Demirbilek, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınağ ve Kağan Uluca gibi isimler yer alıyor.

Kırmızı Kamyon konusu nedir?

Kırmızı Kamyon dizisinde;  kahraman itfaiyecilerin hikayesi anlatılacak. Sevinçleri, başarıları, üzüntüleri, mücadeleleri ekranlara taşınacak. Dram ve aksiyon türünde olan dizide ayrıca, kızına kavuşmak için hayata tutunan bir babanın duygu yüklü hikayesi izleyici ile buluşacak.Kırmızı Kamyon dizisi ne zaman başlayacak?

Kırmızı Kamyon dizisi 31 Mart Çarşamba saat 20:00'de Show TV'de başlıyor. Çarşamba günleri yayınlanacak olan dizinin o gün yayınlanan fenomen diziler karşısında nasıl bir reyting alacağı ise merak konusu oldu. Çünkü çarşamba günleri  Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz, ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman ve FOX TV'de yeni başlayan Masumiyet dizisi ekranlarda fırtına estiriyor. Kırmızı Kamyon dizisi de farklı konusu ve başarılı oyuncu kadrosu ile çarşamba günü ekranlarda yer alacak.