Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Bozkır Arslanı Celaleddin, Aşk Mantık İntikam reytinglerde çakıldı! Zirve kimin oldu?

18 Haziran 2021 reyting sonuçları için heyecanlı bekleyiş başladı. Kırmızı Oda, Arka Sokaklar, Bozkır Arsa Mı Celaleddin, Aşk Mantık İntikam reyting sonuçları...

Televizyon 18.06.2021 - 22:19 18.06.2021 - 22:20 Volkan Arık

18 Haziran 2021 reyting sonuçları TV izleyicileri tarafından Büyük bir merakla bekleniyor. Özellikle cuma akşamları reytinglerde mücadele bir hayli çetin geçiyor. 18 Haziran Cuma gecesi de Kanal D'de Arka Sokaklar sezon finali, TV8 de Kırmızı Oda sezon finali, FOX TV'de yeni dizi Aşk Mantık İntikam ve ATV’de dönem dizisi Bozkır Arslanı Celaleddin karşı karşıya geldi.

Reyting mücadelesi kıyasıya geçerken kimin kazanacağı da izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki 18 Haziran dizilerde neler yaşandı? Hangi dizi reyting birincisi oldu? İşte 18 Haziran 2021 reyting sonuçları...

kirmizi-oda-arka-sokaklar-bozkir-arslani-celaleddin-ask-mantik-intikam-reytinglerde-cakildi-zirv-1

KIRMIZI ODADA GÜLBEN SÜRPRİZİ

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan kırmızı orada dizisinde bugün bazı Vedalar yaşanırken kadroya yeni isimler de dahil oldu. Kırmızı oda dizisinde veda edenler arasında Leyla Ronabar, Yiğit Özşener ve Uğur Yücel vardı. Kırmızı Oda da gecenin sürprizi ise Masumlar Apartmanı dizisinin sevilen ismi Gülben oldu. Gülben terapi için Manolya hanımı ziyarete geldi.

kirmizi-oda-arka-sokaklar-bozkir-arslani-celaleddin-ask-mantik-intikam-reytinglerde-cakildi-zirv-2

ARKA SOKAKLAR'DA KAN GÖVDEYİ GÖTÜRDÜ

Arka Sokaklar dizisinin sezon finalinde deyişler bir hayli karıştı. Özellikleri Rıza baba öldü mü ölmedi mi sorusu gecenin sorusu oldu. Diğer yandan Tekin ve Zeliha da izleyicileri hüsrana uğrattı. Yeni sezonda bu isimlerin kadroda olup olmayacağı herkes tarafından merak ediliyor.

kirmizi-oda-arka-sokaklar-bozkir-arslani-celaleddin-ask-mantik-intikam-reytinglerde-cakildi-zirv-3

AŞK MANTIK İNTİKAM YAYIN HAYATINA BAŞLADI

FOX TV'de ise yeni dizi Aşk Mantık İntikam bu akşam yayın hayatına başladı. Başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen'in rol aldığı dizi genç oyuncu kadrosu ile reyting mücadelesinde güçlü rakipleri ile mücadele etmeye başladı. Kuzey Kore uyarlaması olarak ekranlara gelen dizinin ilk bölümü izleyiciler tarafından sevildi. Aşk mantık İntikam bir bölüm reytingleri ise 19 Haziran Cumartesi günü saat 11.00'de belli olacak. Ancak sosyal medyada izleyicilerin dizi ile ilgili yaptığı yorumlar son derece olumlu. 2 başrol oyuncusunun uyumu çok beğenilirken, Özellikle Yaz dizisi olarak severek takip edeceğini söyleyen çok fazla izleyici var.

kirmizi-oda-arka-sokaklar-bozkir-arslani-celaleddin-ask-mantik-intikam-reytinglerde-cakildi-zirv-4

BOZKIR ASLANI CELALEDDİN DE AŞK RÜZGARI

Tarihi dizi olarak ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve izleyiciler tarafından da yakından takip edilen Bozkır aslanı Celaleddin gecenin en çok izlenenleri arasında yer aldı. Harzemşahlar dönemini konu alan dizi de bu gece adeta aşk rüzgarları esti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@