KÜLTÜR-SANAT HİZMETLERİNE DEVAM EDEN MELİKGAZİ BELEDİYESİ HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASINDA TARİHİN ÖNEMLİ ŞAHSİYETLERİNİ ANLATAN ANİMASYON FİLMLERİ İZLEYİCİLERE SUNMAYA DEVAM EDİYOR. (İHA/KAYSERİ-İHA) Kültür-sanat hizmetlerine devam eden Melikgazi B

TV8 ekranlarında her hafta Cuma günü yeni bölüm yayınlayan Kırmızı Oda adlı diziye ara ara farklı karakterler gelmeye ve gitmeye devam ediyor. Dizinin başladığı günden beri diziye çok sayıda karakter dahil oldu ve ayrıldı. Pek çoğu Doktor Hanımla olan tedavisini başarıyla tamamlayıp ayrılırken bazıları da geçmiş travmalarını anlatamadı. Kırmızı Oda'da son bölümde en dikkat çeken karakterlerden biri şüphesiz Sadi oldu. Kırmızı Oda'da Sadi'nin dış görünüşüne uzaktan bakan biri sert ve asabi biri dese de Sadi'yi tanıdıkça Sadi'nin aslında nasıl biri olduğunu görüyoruz. Sadi geçmişte yaşadığı sorunlar, kavgalar ve travmalar sonucunda bir psikolojik rahatsızlığa sahip olmuş. Ve Sadi bu hastalık sonucunda hayatına bambaşka ve kötü biri olarak devam etmeye başlamış. İzleyenler Kırmızı Oda Sadi'nin hastalığını, kim olduğunu ve nereli olduğunu merak ediyor. Öte yandan Kırmızı Oda Sadi'yi hangi oyuncunun oynadığı da izleyenlerin merak ettiği konulardan biri oldu. Kırmızı Oda Sadi kimdir? Nereli? Kırmızı Oda Sadi'yi kim oynuyor?Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlama olan Kırmızı Oda dizisinde yer alan karakterler, izleyenler tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Kırmızı Oda'da yer alan karakterlerin gerçek olup olmadığı, gerçek hayatta var olup olmadıkları izleyenler tarafından merak ediliyor. Kırmızı Oda'nın en çok merak edilen ve ilgi gören karakterlerinden biri de Sadi oldu. Dizi başladığı günden beri yer verdiği karakterleri ile dikkat çekse de bazı karakterler, diğer karakterlere göre daha fazla dikkat çekiyor. Sadi, hastalığı ve şimdi dönüştüğü kişi ile izleyenlerin ilgisini kazandı. Başarılı oyuncu Erkan Petekkaya'nın canlandırdığı Sadi karakterinin kim olduğu, hayatı merak edildi. Bunun yanında Kırmızı Oda Sadi'yi oynayan Erkan Petekkaya'nın kim olduğu da araştırıldı.

Kırmızı Oda Sadi Kimdir? Nereli?

Kırmızı Oda Sadi kimdir merak ediliyor. Kırmızı Oda Sadi bir mafya babasıdır. Çok güçlü, korkusuz ve cesur olan Sadi'nin bir çetesi vardır. Sadi çetesi ile mafya işleri yapmaktadır. Adamları, Sadi'den oldukça korkmaktadır. Etrafa korku salan Sadi'nin herkesten gizlediği korkuları ve zayıf noktaları vardır. Sadi'nin vücudunda birçok yara izi ve lekeler vardır. Sadi'nin vücudundaki yara izlerine baktığımız zaman anlıyoruz ki, Sadi bu zamana kadar pek çok tehlikeli işe girmiş. Öte yandan Sadi, herkese korkusuz gibi görünse ve kötülükler yapsa da içinde sakladığı korkuları var. Sadi'nin herkesten gizlediği korkular, Sadi'de zaman içinde panik atak yapmıştır. Hayatının içinde panik atak hastalığı ile uğraşan Sadi, geçmiş travmalarından dolayı bu hale gelmiştir. Sadi'ye çevresindeki kişiler Delikanlı Sadi diye hitap ederler. Doktor Hanım Sadi'den ilk başta korksa da zaman içinde Sadi kendisini anlattıkça ve Doktor Hanım onu tanıdıkça Sadi'nin aslında özünde nasıl da iyi biri olduğunu görecektir.Kırmızı Oda Sadi'yi Kim Oynuyor?

Kırmızı Oda'da Delikanlı Sadi olarak tanınan ve mafya babası olan Sadi'yi oynayan oyuncunun kim olduğu da merak ediliyor. Korkusuz, cesur, güçlü ve tehlikeli biri olan Sadi'nin içinde korkular vardır. Panik atak krizleri geçiren Sadi'ye başarılı bir erkek oyuncu hayat vermektedir. Kırmızı Oda Sadi'ye Erkan Petekkaya hayat vermektedir.