Kırmızı Oda Delikanlı Sadi'nin sonu geldi? Veda mesajını paylaştı, kovulduğu fragmanla garantiledi

Kırmızı Oda fragmanında Delikanlı Sadi neden yok? Erkan Petekkaya Kırmızı Oda’dan ayrıldı mı?

Televizyon 18.06.2021 - 10:29 18.06.2021 - 10:42 Volkan Arık

TV8 ekranlarında Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde Delikanlı Sadi karakteri izleyiciler tarafından çok sevilmişti. 18 Haziran Cuma günü ekranlara gelecek olan Kırmızı Oda 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Ancak dizide büyük yankı uyandıran Delikanlı Sadi karakteri yeni bölüm fragmanında yer almadı. Fragmanın yayınlanması ile birlikte izleyicilerde Kırmızı Oda 42. bölüm fragmanı Delikanlı Sadi neden yok ayrıldı mı sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Erkan Petekkaya Kırmızı Oda dizisinden ayrıldı mı?

kirmizi-oda-delikanli-sadinin-sonu-geldi-veda-mesajini-paylasti-kovuldugu-fragmanla-garantiledi-3

KIRMIZI ODA DELİKANLI SADİ AYRILDI MI YOK MU?

Kırmızı Oda dizisinde uzun süreden beri Delikanlı Sadi karakteri çok seviliyor sosyal medyada da büyük Yankı uyandırıyordu. Ancak Kırmızı Oda 42. bölümde delikanlı Sadi karakteri fragmanda yer almıyor. Dizinin kanalı TV8’in sahibi Acun ılıcalı'ya geçtiğimiz günlerde hakaretler yağdıran Erkan Petekkaya'nın son durumu merak ediliyor. Birçok izleyici Erkan Petekkaya'nın diziden ayrıldığını iddia ediyor. Kırmızı Oda 42. bölüm fragmanı yayınlanınca bu iddialar da doğrulandı. Yeni bölümde Zafer ve Şehrazat hikayesi dahil olmak üzere birçok hikaye ekrana gelecek ancak Kırmızı Oda Sadi’nin hikayesi bu hafta yok.

kirmizi-oda-delikanli-sadinin-sonu-geldi-veda-mesajini-paylasti-kovuldugu-fragmanla-garantiledi-2

KIRMIZI ODA ERKAN PETEKKAYA AYRILDI MI?

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya geçtiğimiz günlerde TV8 ekranlarında Kerimcan Durmaz'ın ödül almasına çok sinirlenmiş ve Acun ılıcalı'ya ağıza alınmayacak hakaretler etmişti. Hakaretleri sonrasında Acun Ilıcalı'dan bir açıklama gelmezken Erkan Petekkaya da geri adım atmadı. Söylediklerinin arkasında olan Erkan Petekkaya üstü bunun yanlış olduğunu kabul etti ancak Acun Ilıcalı'dan özür dilemedi. Şu an için bir ayrılık açıklaması yapılmadı fakat yeni bölüm fragmanında Erkan Petekkaya'nın olmaması ayrılık iddialarını güçlendirdi.

kirmizi-oda-delikanli-sadinin-sonu-geldi-veda-mesajini-paylasti-kovuldugu-fragmanla-garantiledi-1

KIIRMIZI ODA SADİ GİTTİ GÜLBEN GELDİ

Kırmızı Oda 42. bölüm fragmanında izleyicileri büyük de bir sürpriz bekliyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak ekranları taşınan kırmızı oda dizisinin bu hafta çok önemli bir konu var. Yine Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı'nın Gülben’i kırmızı oda dizisine konuk oluyor ve terapiye geliyor. Gülben'in terapiye geliyor olması bile şimdiden sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@