Kırmızı Oda dizisi bitti! Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı dizilerine üzen haber!

Kırmızı Oda dizisi bitti. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi çakıldı. Ancak kötü haber ise Cam Tavanlar ve sen Çal Kapımı dizilerinden geldi. Sen Çal Kapımı final yapacağı bilinse de Cam Tavanlar

Dizi Haberleri 13.06.2021 - 23:43 13.06.2021 - 23:43 Berkay Keskin

Kırmızı Oda dizisi bitti. TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi çakıldı. Ancak kötü haber ise Cam Tavanlar ve sen Çal Kapımı dizilerinden geldi. Sen Çal Kapımı final yapacağı bilinse de Cam Tavanlar dizisine adeta yazık oldu!

Diziler çakıldı!

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Kırmızı Oda dizisine büyük şok. Kırmızı Oda cuma günü reytingleri öyle bir düştü ki final yapmadığına pişman oldu. Acun Ilıcalı ve Erkan Petekkaya kavgasına rağmen yeni bölümü ekranlara gelen Kırmızı Oda izleyici adeta diziyi terketti. Yarı yarıya reyting düşmesi sebebi ise milli maç.

Milli maç başladı Kırmızı Oda yarı yarıya düştü!

Tarihin en düşük oranları alan Kırmızı Oda adeta çakıldı. Total 10 reytingden 3,85 düşen Kırmızı Oda, Euro 2020'nin 19,75 reyting almasıyla adeta bitti.

Bu hafta sezon finali yapmalı!

Kırmızı Oda bu hafta sezon finali yapmazsa diziye de kendine de veda eder. TV8 sevilen diziyi bu cuma sezon finaline çıkartması bekleniyor. Ancak Kırmızı Oda 2. sezon onayını saten aldı beklenen kötü haber Sen Çal KApımı ve Cam Tavanlar dizisinde!

Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı bekleyen tehlike!

Türkiye milli takımının 2. maçı Çarşamba günü oynayacak. Karşılaşma yine TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Tüm Türkiye maça kitlenmesi henüz 2. bölümü ekranlara geelcek Cam Tavanlar ile yeni sezon 2. bölümü yayınlanacak Sen Çal Kapımı dizisine yazık edecek.

Sen Çal Kapımı final yapacaktı da..

FOX TV'de Kerem Bursin ve Hande Erçel başrollerinde yer aldığı SEn Çal Kapımı 13 bölüm anlaşmış ve Ağustos sonunda final yaparak Eylül ayına kalmayacağı açıklanmıştı. Sen Çal Kapımı hayranları Hande Erçel'in final yapacağız açıklamasına çok kızmış ve final yapacak dizi izlenmez yorumlarında bulunmuştu. 

Hande Erçel şimdiden başka bir diziyle anlaştığı gelen bilgiler arasında.

Cam Tavanlar yazık olacak!

Kubilay Aka ve Bensu Soral gibi efsane çifti yan yana getiren ve hikayesi çok sevilen Show TV yeni dizisi Cam Tavanlar adeta yazık olacak. Türkiye'nin 2. tura geçmesi durumunda büyük maçlarda 1 ay bir çok diziye yazık olacak. Ancak aralarında en çok üzülen Cam Tavanlar hayranları olacak.

Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı dizileri de yüksek reyting kaybı yaşarsa milli maç günleri dizilerin yeni bölümü ekrana gelmeyebilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@