Güseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlama olan TV 8 ekranlarında cuma günü izleyici ile buluşan Kırmızı Oda dizisinde yeni bir ayrılık yaşanacak. 19 Mart Cuma günü 29.

Güseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı kitabından uyarlama olan TV 8 ekranlarında cuma günü izleyici ile buluşan Kırmızı Oda dizisinde yeni bir ayrılık yaşanacak. 19 Mart Cuma günü 29. bölümü ile ekrana gelecek bölümde ünlü oyuncu Pınar Deniz diziye veda edecek.

Kırmızı Oda'ya 23. bölümde Nazlı karakteri ile dahil olan ve kısa zamanda hikayesi ile dikkatleri üstüne çekerek beğeni toplayan Pınar Deniz bu akşam yayınlanacak  olan yeni bölümde son kez ekrana gelecek. Nazlı karakterinin öfkesinden kurtularak Haluk'la ( Yılmaz Kunt) yeniden mutlu bir başlangıç yapması izleyiciyi sevindirecek.OGM Pictures imzalı, senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt ile Verda Pars tarafından kaleme alınan, yönetmen koltuğunda Benal Tairi'nin oturduğu ve yapımcılığını Onur Güvenatam'ın üstlendiği başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Gülçin Kültür Şahin'in paylaştığı Kırmızı Oda her cuma saat 20:00'de TV 8 ekranlarında yayınlanıyor.