Her cuma izleyicileri ile buluşan kırmızı oda dizisi vatandaşlar tarafından çok fazla insan üzülüyor ve beğeniliyor. Haftalık olarak reyting rekorlarına bakıldığında kırmızı oda dizisi en üst kademede yerini alıyor.

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı! Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı!
Her cuma izleyicileri ile buluşan kırmızı oda dizisi vatandaşlar tarafından çok fazla insan üzülüyor ve beğeniliyor. Haftalık olarak reyting rekorlarına bakıldığında kırmızı oda dizisi en üst kademede yerini alıyor. Kırmızı oda dizisinde gerçek hayatta yaşanılan hikâyeler anlatılıyor ve canlandırılıyor. Gerçek hayatta yaşanılan hikâyeler anlatıldığı için izleyiciler tarafından dikkat çekiyor ve kaçırılmadan izleniyor.  Kırmızı oda dizisinde birçok işinde iyi olan Usta oyuncular yer alıyor. Bu da dizinin en üst seviyeye ulaşmasını sağlıyor. Geçtiğimiz günlerde kırmızı O da dizisinde oynayan Meliha karakteri yani Evrim Alasya diziden ayrıldı. Ondan önce de kırmızı oda dizisine Necdet veda etmişti.  İzleyiciler Necdet ve Meliha karakterini yan yana görmelerini istedikleri için bu durum onları epey üzdü. Fakat gelen son dakika bilgisine göre kırmızı oda dizisinde bir araya gelemeyen Necdet ve Meliha karakteri artık Şahmeran dizisinde oynayacak ve bir araya gelecektir.  Bu izleyicilerin mutlu olmasını ve şahmeran dizisinin merakla beklemesine sebep oldu.

Kırmızı oda dizisinde çeşitli karakterler Doktor hanıma hayatından geçen olayları yaşadıkları olumsuzlukları 11 anlatıyor ve doktor hanımdan yardım istiyor.  Kırmızı oda dizisi TV8 ekranlarında Her cuma saat 20 00 da izleyicileri ile buluşuyor. Kırmızı oda dizisinde gerçek hayatlar canlandırıldığı için vatandaşlar tarafından çok fazla izleniyor ve merak ediliyor. Kırmızı oda dizisi Her cuma reyting rekorları kırmaya devam ediyor.  Kırmızı oda dizisinde bulunan Meliha karakteri geçtiğimiz hafta cuma günü diziye veda etti.

Diziye veda etmeden önce ise Doktor hanıma gidip Necdet ile aralarında bir bağ olduğunu ve bu bağın asla kopmadığını fakat kendilerinin Kavuşamadıklarını dile getirdi. Daha sonra ise bugün diziye veda etti. bu durum izleyicilerin üzülmesine yol açtı. Fakat gelen bilgiye göre kırmızı oda dizisinden ayrılan Necdet ve Meliha karakteri Şahmeran dizisinde bir araya gelecek. Bunu duyan izleyiciler şahmeran dizisinin hangi kanalda ve hangi gün olduğunu öğrenmek için araştırmalarda bulunmaya başladılar. Kırmızı oda dizisi izleyicileri Meliha ve Necdet karakterinin yan yana gelmelerini istedikleri için artık Şahmeran dedesine dört gözle beklemeye başladılar.

Kırmızı oda dizisinde her bölüm dikkat çeken bir olay oluyor ve bu durumda vatandaşların etkilenmesine sebep oluyor. Geçtiğimiz Cuma günü Evrim Alasya yani dizide Meliha karakteri Doktor hanıma inanılmaz olaylar anlattı ve izleyicileri adeta yasa boğdu.  Bu olaylar karşısında izleyiciler gözyaşlarına hâkim olamadı. Kırmızı oda dizisinin Meliha karakteri herkesi şaşkına uğrattı ve daha sonra ise diziden ayrıldı.  Meliha Doktor Hanıma bir adamla evlendiğini ve bu adamın ilk evliliğinden olan oğluna âşık olduğunu ve aralarında duygusal bağın gerçekleştiğini fakat yan yana asla gelmediklerini söyledi.  Daha sonra ise Meliha doktor hanıma aralarında duygusal bağ olan Necdet’in başka bir kadına âşık olduğunu ve onu o şekilde gördüğünde de intihara kalkıştığını dile getirdi. Meliha sevdiği kişiye kavuşamamanın acısını iliklerine  kadar hissettiğini dile getirip izleyenleri adeta yasa boğdu ve cuma günü kırmızı oda dizisinin Meliha’sı diziye veda etti.

İzleyiciler o hafta adeta yasa boğuldular ve Meliha'nın diziden ayrılmasına çok üzüldüler. Fakat gelen bilgiye göre artık kırmızı oda dizisinin Meliha ve Necdet karakteri Şahmeran dizisinde bir araya gelecek.  Meliha ve Necdet’in şahmeran dizisinde bir araya geleceğini öğrenen izleyiciler şahmeran dizisinin hakkında bilgi sahibi olmaya çalışıyorlar ve artık şahmeran dizisini dört gözle bekliyorlar.  Bakalım Şahmeran dizisinde Meliha ve Necdet karakteri ne yapacak