Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç'in yer aldığı başarılı yapım olan Kırmızı Oda dizisinde oyuncu ayrılıkları yaşanmaya devam ediyor. Kırmızı Oda konsepti gereği sürekli oyuncu değiştiriyor.

Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç'in yer aldığı başarılı yapım olan Kırmızı Oda dizisinde oyuncu ayrılıkları yaşanmaya devam ediyor. Kırmızı Oda konsepti gereği sürekli oyuncu değiştiriyor. Dizinin kemik kadrosunun yanında bir de sürekli değişen bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Kırmızı Oda dizisinin klinikteki doktorları ve kliniğin girişindeki görevlileri dizinin sabit oyuncularıdır. Doktorlara tedaviye gelen kişiler ise dizide devamlı değişen oyunculardır. Bunun yanında Kırmızı Oda dizisinin ana kadrosunda yer alan bir isim de diziden ayrıldı. Kırmızı Oda dizisinde sessiz, sakin kimliği ile tanınan ve izleyenlerin çok sevdiği doktorlardan biri, diziye veda etti. Kırmızı Oda dizisinin doktor Ayşe'si Meriç Aral diziden ayrıldı. Kırmızı Oda dizisinden Meriç Aral ile birlikte dizinin en sevilen karakterlerin olmayı başaran Boncuk karakteri yani Burcu Biricik de diziden ayrıldı. Son günlerde Kırmızı Oda dizisinden ayrılan ayrıla. Bunun yanında TV8'in popüler dizisine yeni başarılı isimler de dahil olmaya başladı. Kırmızı Oda dizisinden ayrılan isimlerden sonra şimdi diziye yeni dahil olan isimler konuşulmaya başlandı. Kırmızı Oda dizisinin yeni karakterleri ve yeni oyuncuları belli oldu. İzleyiciye duyurulan yeni oyuncuların kim olduğu ise merak edildi. Peki, Kırmızı Oda dizisinin yeni oyuncuları kimler ? Kırmızı Oda dizisine Boncuk yerine kim gelecek ? Kırmızı Oda yeni karakterleri kim ? Kırmızı Oda dizisinin yeni karakterleri ve oyuncuları kimdir ?Kırmızı Oda Dizisi Yeni Oyuncuları

TV8 ekranlarında her hafta Cuma akşamı 20.00'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisine her hafta olmasa da sık sık yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Kırmızı Oda dizisinde her hafta psikolojik olaylar anlatılmaya ve farklı kişilikler incelenmeye devam ediyor. Bu hafta diziye yeni oyuncular dahil olacak. Diziye dahil olacak oyuncular bir çifti canlandıracak. Kırmızı Oda dizisine başarılı ve güzel oyuncu Pınar Deniz dahil olacak Dizide Pınar Deniz'in partneri eşi rolünde olacak oyuncu ise Gökhan Yıkılhan olacak. Kırmızı Oda'nın oyuncu kadrosuna dahil olan iki ünlü isim Pınar Deniz ve Gökhan Yıkılhan, sorunlu bir çifti canlandıracak. Kırmızı Oda dizisinde yer alacak yeni oyuncular, ilişkilerinde uzun yıllardır pek çok sorunu çözememiştir. Çözemedikleri bu sorunlar içlerine attıkça zaman içinde iyice büyümüş ve adeta bir dev olmuştur. İkilinin çözemedikleri ilişki sorunlarını, Doktor hanım çözmeye çalışacaktır. Doktor hanım ile çalışmaları bakalım nasıl sonuç verecek.Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olan Kırmızı Oda dizisinde yine yeni oyuncu transferleri oluyor. Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonunun İç Yüzü adlı kitabından uyarlama olan Kırmızı Oda dizisinde hemen hemen her ay yeni oyuncu transferleri oluyor. Bir oyuncu geliyor bir oyuncu gidiyorken diziye başarılı iki isim dahil oldu. Güzelliği ile dillere destan olan  Pınar Deniz, Kırmızı Oda dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. Pınar Deniz, Nazlı rolü ile Kırmızı Oda'ya katıldı. Kırmızı Oda dizisinde Pınar Deniz'e yani Nazlı karakterine ise Gölkan Yıkılhan, Recai rolü ile eşlik edecektir. Dizide Nazlı’nın eşi Recai ve Nazlı'nın çözemedikleri ilişki sorunları vardır. Yıllardır evli olan çift uzun bir süredir mutlu bir ilişki içerisinde değildir. Sağlıksız bir ilişki yürüten Nazlı ve Recai, soluğu Doktor Hanım'da alır. Doktor Hanım ise bu sorunlu ancak birbirlerini seven çifte yardım etmeye çalışır. Doktor Hanım'ın desteği ile Nazlı ve Recai çifti ilişkilerinde olan sorunları çözebilecek mi ? Birçok kişinin ve çiftin ilişkisine, hayatına çözüm bulan ve iyi gelen Doktor Hanım, tedavide neler uygulayacak göreceğiz.