Kırmızı Oda hayranlarına müjde! Sezon finali tarihi ertelendi

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Sezona damga vuran dizinin sezon finali tarihi netleşti.

Dizi Haberleri 03.06.2021 - 18:36 03.06.2021 - 18:41 Volkan Arık

TV8 de yayınlanan ve Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlama olan kırmızı oda dizisi sezonun en iddialı yapımları arasında sesini duyurmayı başardı. İlgi ile takip edilen dizide bugüne kadar birçok hikaye sosyal medyanın da gündeminde düşmedi. Ancak yaz aylarının gelmesi ile birlikte kırmızı odada ara vermeye hazırlanıyor. Sevilen dizi kısa süre içerisinde sezon finaline girecek ve hayranları da bu habere bir hayli üzülecek.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitaplarından uyarlanan diziler bu yıl ekranları sallamaya devam ediyor. O dizilerden biri de TV8 ekranlarında yayınlanan ve başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisi oldu. Bir psikiyatri kliniğinde yaşananları konu alan dizi de özellikle izleyenleri derinden etkileyen hikayeler ortaya çıktı. Reytinglerde de cuma geceleri zirveyi kimselere kaptırmayan dizi yaz aylarının gelmesi ile birlikte sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Kırmızı Oda dizisi sezon finali yapımcı tarafından net olarak açıklandı. Peki Kırmızı Oda ne zaman sezon finali yapacak?

Kırmızı Oda ne zaman sezon finali yapacak?

TV8 reyting rekortmeni dizisi kırmızı oda adım adım sezon finaline doğru yaklaşıyor. Yapımcı tarafından dizinin sezon finali 41. bölüm olarak açıklanmıştı ancak yapılan son dakika değişikliği ile dizinin sezon finali bir hafta daha ertelendi. Kırmızı Oda dizisi 42. bölümü ile ara verecek ve yeni sezonda yeniden TV8 ekranlarında macerasına devam edecek.

kirmizi-oda-hayranlarina-mujde

Kırmızı Oda yeni sezon ne zaman başlıyor?

Kırmızı Oda dizisinin yeni sezonunun Eylül ya da Ekim ayında başlaması planlanıyor. Verilecek olan 2 aylık bir aranın ardından kadroya yeni oyuncuların da dahil olması ile birlikte çekimlere başlanacak. Binnur Kaya'nın ise gelecek sezonda yeniden dizide olacağı biliniyor. Erkan Petekkaya ve Yiğit Özşener gibi isimlerin akıbeti ise sezon finali bölümünde belli olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@