TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin hayranlarına kötü haber geldi. TV8 medya patronu Acun Ilıcalı'nın yeni dijital film dizi izleme platformu Exxen 1 Ocak'ta yayına girdi.

TV8'de yayınlanan Kırmızı Oda dizisinin hayranlarına kötü haber geldi. TV8 medya patronu Acun Ilıcalı'nın yeni dijital film dizi izleme platformu Exxen 1 Ocak'ta yayına girdi. Acun Ilıcalı, Exxen'e TV8'in en çok izlenen dizisi Kırmızı Oda'yı geçiriyor. Kırmızı Oda bundan böyle Exxen'de reklamı 9,90 TL'ye izleyiciyle buluşacak.

Başrollerinde Binnur Kaya'nın yer aldığı bu sezonun en çok reytingi bol dizisi Kırmızı Oda TV8'den Exxen'e geçiyor. Acun Ilıcalı, Kırmızı Oda'yı Exxen'e geçirmeye karar verdi. Kırmızı Oda hayranları gelecek ay Exxen'e abone oldukları takdirde diziyi izleyebilecekler.

Gülseren Budaycıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve bol acıtasyonu ile Total entelektüel loş çekimi ve oyuncuları ile AB izleyicilerini zekice strateji ile kendine çeken Kırmızı Oda dizisinde yaşanmış tecavüz ve şiddet olayları işleniyor.

Kırmızı Oda dizisi tepki çeken dizilerden daha vurucu acıtasyon, tecavüz, kadına şiddet sahnelerine sahip olmasına rağmen her hafta yaşanmış insanların acılarını izlemekten zevk duyan bir kitleye sahip. Dizi bu sezonun en çok ses getiren yapımlarından biri oldu.

Ancak Kırmızı Oda dizisi Exxen'e geçiyor. Acun Ilıcalı, Exxen'e abone toplamak için izleyeni bol  Kırmızı Oda dizisini Exxen'e tramnsfer etmeye karar kıldı. Kırmızı Oda dizisi bundan böyle Exxen'de olacak söylentileri için hazırlıkların başladığı da iddia edildi.

Ancak Acun Ilıcalı gelecek tepkilerden ve Exxen'i kurtarayım derken TV8'in reytinglerinin düşmesinden de çekiniyor. Acun Ilıcalı'nın bir başka düşüncesinin de Kırmızı Oda'nın özel bölümlerini Exxen'de yayınlamak olduğu öğrenildi.