Kırmızı Oda hocanın adı ne? her yerde aranmaya başladı. TV8 ekranlarının çok sevilen dizisi Kırmızı Oda 12 Şubat akşamı 24.

Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor! Yalı Çapkını 47. Bölümde neler olacak? Seyran, Pelin ile yüzleşiyor!
Kırmızı Oda hocanın adı ne? her yerde aranmaya başladı. TV8 ekranlarının çok sevilen dizisi Kırmızı Oda 12 Şubat akşamı 24. bölümüyle ekranlara geldi. Sadi, Nazlı ve Kumru'nun hikayesinin herkesi ekran başına kitlediği Kırmızı Oda'da Sadi'nin seansı sırasında flaş bir gelişme oldu. Kırmızı Oda'da Doktor Hanım kendi adını açıkladı. İşte Kırmızı Oda hocanın adı...

TV8’in reyting rekorları kıran dizisi Kırmızı Oda yepyeni karakterleri ve gerçek hayattan uyarlanan hikayeleri ile izleyicileri ekran başına kitlemeye devam ediyor. Dr. Gülseren Budaycıoğlu’nun Madalyonun İçi kitabından uyarlanan Kırmızı Oda dün akşam 24. bölümüyle ekranlara geldi. Kırmızı Oda 24. bölümde sürpriz bir olay yaşandı.


Kırmızı Oda hocanın adı ne?


Geçtiğimiz haftalarda diziye dahil olan ve Doktor Hanım'ın yeni hastası olan Sadi, seansa geldiğinde annesini anlatmaya başladı. Annesinin ismi Çiçek olduğu için üç kızına da Yasemin, Nilüfer, Lale isimlerini veren Sadi'nin etrafının ardından Doktor Hanım, haftalar sonra adını açıkladı. Peki Kırmızı Oda hocanın adı ne?

Kırmızı Oda dizisinde haftalardır ismi bir türlü ortaya çıkmayan ve herkesin çok merak ettiği Doktor Hanım'ın adı nihayet açığa çıktı. Kırmızı Oda son bölümde hocanın adının Manolya olduğu öğrenildi.

Fox TV’nin OGM Pictures imzalı sevilen dizisi Kırmızı Oda her cuma yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Madalyon Klinik’te geçen dizide psikolojik sıkıntıları olan insanların yaşadıkları anlatılıyor. Hastalarının dertlerine derman olmaya çalışan Doktor Hanım ise Kırmızı Oda’nın en gizemli karakterlerinden biri aslında. Açığa çıkmamış sıkıntıları olan hocanın adı ise Manolya. Öte yandan Kırmızı Oda'da Doktor Hanım'a başarılı oyuncu Binnur Kaya hayat veriyor.


Binnur Kaya kimdir? Hangi dizilerde rol aldı


Binnur Kaya, 19 Nisan 1972 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen Elazığlı’dır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezundur. Okul döneminde çeşitli tiyatrolarda oynamaya başlayan Kaya, eğitiminin ardından İstanbul’a taşındı.

Bakırköy Tiyatro’sunda çalışmaya başladıktan bir süre sonra, bir arkadaşının önerisiyle Hülya Avşar Show’da Asiye karakterini canlandırmaya başladı. İlk defa Kaynanalar dizisi ile sektöre giriş yapan Kaya, başarılı performansıyla dikkatleri çekti. BKM oyuncu kadrosuna katılan Binnur Kaya, “Dış Kapının Mandalları”, “Çarli”, “Baba Evi”, “İnşaat” “Yabancı Damat”, “Babam ve Oğlum”, “Vavien”, “Küçük Kıyamet”, “Avrupa Yakası”, “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” gibi birçok dizi ve filmde yer aldı.

Şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde bir psikiyatriste hayat veren Binnur Kaya, 1.63 metre boyunda, 57 kilo ve Koç burcudur.