TV8'in çok sevilen cuma dizisi Kırmızı Oda 16 Ekim günü 7. bölümüyle ekranlara gelecek.

TV8'in çok sevilen cuma dizisi Kırmızı Oda 16 Ekim günü 7. bölümüyle ekranlara gelecek. Her bölümünde farklı karakterlerin hayatına dokunulduğu diziye ilk bölümden itibaren hikayesi işlenen Meliha damga vurdu. Ancak son bölümde Meliha'nın bir teknenin ucunda Doktor Hanım'la vedalaşması akıllara kötü şeyler getirdi. Herkes Kırmızı oda Meliha intihar mı etti? Ölecek mi sorularını aramaya başladı. Öte yandan yeni bölüm tanıtımda da Meliha'nın olmaması iyice akılları karıştırdı. Peki Kırmızı Oda Meliha öldü mü? Evrim Alasya nerede? Diziden ayrıldı mı? İşte detaylar...Başrolünde Binnur Kaya'nın rol aldığı, Dr. Gülseren Budaycıoğlu'nun gerçek hikayelerinden uyarlanan Kırmızı Oda gerek oyuncuları gerek konusuyla izleyenleri ekran başına kitlemeye devam ediyor. Karakterleri de çok konuşulan dizide en çok dikkat çeken isimlerden biri Meliha oldu. Acı dolu hikayesiyle herkesi hüzne boğan Meliha son bölümde intihar teşebbüsünde bulunmuştu. Bu durum Meliha'nın öleceği ihtimalini akıllara getirdi. Hal böyle olunca Kırmızı Oda Meliha öldü mü? Evrim Alasya nerede? Diziden ayrıldı mı aranmaya başladı. Peki Kırmızı Oda Meliha'nın hikayesi ne?Öte yandan Kırmızı Oda dizisinde Meliha karakterine başarılı oyuncu Evrim Alasya hayat veriyor.

Kırmızı Oda Meliha'nın hikayesi ne?Evrim Alasya'nın canlandırdığı Meliha karakteri Kırmızı Oda dizisinin ön plana çıkan karakterleri arasında yer alıyor. Meliha, küçük yaşlarda annesi, babası ve ablasını kaybetmiş. Daha sonra kardeşlerine bakan Meliha, Namık isminde bir kişiyle evleniyor. Namık'ın oğlu Necdet yıllar sonra Meliha'ya aşık olduğunu açıklıyor. Meliha, 16 yaşındaki kızı Melek'i bir yangında kaybettiğini dizide anlattı. Peki gelelim Meliha'nın akıbetine...

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma'nın Ender'i Yeni Dizide! Şevval Sam Meryem Uzer'li "Zu" Dizisinde Yerini Aldı! Zu'nun Konusu Ne? Yasak Elma'nın Ender'i Yeni Dizide! Şevval Sam Meryem Uzer'li "Zu" Dizisinde Yerini Aldı! Zu'nun Konusu Ne?


Kırmızı Oda Meliha öldü mü? Evrim Alasya diziden ayrıldı mıKırmızı Oda dizisinde Meliha'yı canlandıran Evrim Alasya, diziden ayrılıyor. Alasya, Şahmeran'ın kadrosuna katıldı.Alasya’nın Kırmızı Oda’daki rolü biter bitmez Şahmeran dizisinde başrolde yer alacağı öğrenildi. Zaten Alasya, dizideki konuk oyunculardan biriydi. Kırmızı Oda'nın Meliha'sı Evrim Alasya kimdir? Kaç yaşında 
2 Ağustos 1979 İzmir doğumlu olan Evrim Alasya, Dokuz Eylül Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Oyunculuğa ilk olarak Pınar Çocuk Tiyatrosu'nda başlamıştır. Ihlamurlar Altında, Gece Sesleri, Gönülçelen, Muhteşem Yüzyıl, Benim Adım Gültepe, Güneşin Kızları dizilerinde çeşitli karakterleri canlandıran oyuncu ayrıca; Başka Semtin Çocukları, Kurtlar vadisi - Muro , Muro: Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine  filmlerinde de yer almıştır.