Kırmızı Oda Mitra ve Vahit sevgili miydi? Şehrazat Mitra ve Zafer aşk yaşayacak mı?

Kırmızı Oda dizisinde Mitra karakteri büyülüyor ancak hikaye oldukça değişti. Kırmızı Oda dizisinde Mitra ve Vahit sevgili miydi? Şehrazat kurtaran kişi Vahit miydi? Peki Mitra ve Zafer aşk yaşayacak

Gündem 14.05.2021 - 20:15 14.05.2021 - 21:00 Berkay Keskin

Kırmızı Oda dizisinde Mitra karakteri büyülüyor ancak hikaye oldukça değişti. Kırmızı Oda dizisinde Mitra ve Vahit sevgili miydi? Şehrazat kurtaran kişi Vahit miydi? Peki Mitra ve Zafer aşk yaşayacak mı?

Kırmızı Oda Vahit ve Mitra sevgili miydi?

TV8 fenomen dizisi Kırmızı Oda'da Mitra'nın aşkı Vahit bey miydi? Aşk acısı çekiyorum diyerek Kırmızı Oda doktorun karşısına gelen Mitra ve Vahit aşk yaşadı mı? Vahit Bey ve Mitra sevgili miydi bu gece belli olacak. Ancak Kırmızı Oda Vahit aşk yaşasa büyük olay olsa da şimdi de Mitra ve Zafer tanışıyor!

Babasının sevgilisiyle aşk mı yaşayacak?

TV8 en çok sevilen dizisi Kırmızı Oda ilk defa geçtiğimiz hafta karşılaşan Mitra ve Zafer arasında neler olacak? Zafer ve Mitra aşk yaşayacak mı merak ediliyor. Ekranların en sevilen dizisi babasının sevgilisiyle aşk yaşayacak mı merak ediliyor.

Şehrazat ve Zafer tanıştı!

Zafer Şehrazat'a hızlı aşık olacak gibi duruyor. Benim hayatımın anlamı diyerek adeta Şehrazat ve Zafer aşkı hızlı başlayacak gibi duruyor. TV8 nasıl konuyu işleyecek Zafer ve Şehrazat aşkı izlenip yoksa Mitra sadece Vahit Bey'le arkadaş mıydı bu bölüm ortaya çıkacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@