Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisine her hafta birbirinden ünlü oyuncular konuk oluyor. 4 Şubat 2021 Cuma günü Kırmızı Oda 23.

TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı! TRT Dizinin Fişini Çekti! Final Tarihi Resmen Açıklandı!
Başrolünde Binnur Kaya'nın yer aldığı Kırmızı Oda dizisine her hafta birbirinden ünlü oyuncular konuk oluyor. 4 Şubat 2021 Cuma günü Kırmızı Oda 23. bölümüyle ekranlara gelecek. Diziye yeni bölüm itibariyle Pınar Deniz ve Gökhan Yıkılkan konuk olacak. Sorunları olan Nazlı ve Recai çiftine hayat verecek olan ikilinin hikayesi herkesi bir hayli etkileyecek. Fragmanlarda ünlü oyuncuları gören Kırmızı Oda izleyicileri ise Kırmızı Oda Nazlı'nın hikayesi ne? Sonu nasıl bitecek araştırmaya başladı. İşte detaylar...

Kırmızı Oda dizisine bu akşam Nazlı karakteri ile Pınar Deniz konuk olurken; Deniz'in partneri ise Gökhan Yıkılkan olacak. Yıkılkan dizide Recai rolünü oynayacak. Yeni bölüm fragmanında eşine yalvarmalarıyla dikkat çeken Nazlı'nın hikayesi bir hayli merak edildi. Herkes Nazlı ne yaşıyor? aramaya başladı. Biz de konuyla ilgili detayları haberimizde derledik.


Kırmızı Oda Nazlı'nın (Pınar Deniz) hikayesi ne?


Kırmızı Oda dizisin bu hafta katılan Nazlı, 20'li yaşlarda genç ve güzel bir kadındır. Nazlı'nın eşi Recai ile evliliği pek de iyi gitmemektedir. Çünkü Recai, eşini aldatmaktadır. Buna rağmen durumu görmeyen Nazlı ise eşinden ilgi görmediği için içinde büyük bir yalnızlık hissiyatına sahiptir. Haliyle yaşadıklarıyla baş edemeyen Nazlı'nın psikolojisi bir hayli bozulmuştur.

Öte yandan Nazlı'nın çocukluktan kalma büyük bir travması vardır. Nazlı'nın babası, annesi ve onu bırakıp gitmiştir. Bu nedenle bağlanma problemi yaşayan Nazlı, eşi Recai'ye saplantılı bir şekilde bağlanmış ve terk edilmekten çok korkmaktadır. Ancak evliliğinde bir hayli mutsuz olan Recai artık Nazlı'yı görmek istememektedir.

Kırmızı Oda dizisinde Nazlı'nın hikayesi nasıl bitecek?


Kırmızı Oda'da Doktor Hanım, Nazlı’nın Recai'ye güvensiz ve saplantılı şekilde bağlandığını fark edecek ve ona yardım edecek. Henüz Nazlı'nın yolculuğu nasıl sürecek bilmiyoruz ama tahminlerimize göre terapilerin sonunda iyileşecek ve özgüvenini yeniden kazanacak olan Nazlı, Recai'den ayrılacak ve belki de yeni bir aşka yelken açacaktır.


Kırmızı Oda'nın Nazlı'sı Pınar Deniz kimdir? Kaç yaşında


Pınar Deniz, 10 Kasım 1993'te Adana'da doğdu. Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana'da dünyaya geldi ve iki yaşından itibaren İstanbul, Tarabya'da büyüdü.

İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okumuş fakat mezun olmamıştır. Bir projede Can Yaman ile birlikte rol alacakken Yaman'ın tavır tutumları nedeniyle yer almaktan vazgeçti.

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında yayımlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırarak yaşadı. Şarkıcı Murat Dalkılıç'ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır.

2016-2018 yılları arasında yayımlanan Vatanım Sensin adlı dizide Yıldız karakterini canlandırdı. Netflix'te yayımlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı.