TV8 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda hikayesi biten oyuncuları uğurlarken  yeni karakter ve hikayeleri ile devam ediyor. .

İspanyol Tatlısına MasterChef Jürileri Maksika Tatlısı Dedi Ortalık Karıştı! Churros Nerenin Tatlısı? Hangi Ülkenin? İspanyol Tatlısına MasterChef Jürileri Maksika Tatlısı Dedi Ortalık Karıştı! Churros Nerenin Tatlısı? Hangi Ülkenin?
TV8 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kırmızı Oda hikayesi biten oyuncuları uğurlarken  yeni karakter ve hikayeleri ile devam ediyor..

19 Mart Cuma günü yayınlanan 29. bölümde  Pınar Deniz ve Aslıhan Gürbüz diziye veda etti. 30. bölüm fragmanı yayınlanan dizinin yeni hikayesinin kahramanları da belli oldu. Yiğit Özşener ve Esra Ronabar 30. bölüm ile diziye dahil oluyor.

Yayınlanan 30. bölüm fragmanında ; Yiğit Özşener " Sefer" ve Esra Ronabar ise "Nihal" karakteri ile karşımıza çıkıyor. İkili dizide evli bir çift olarak ekranlara geliyor. Nihal karakterinin telefonda konuşurken bayılması ise tüm dikkatleri çekiyor. Başarılı iki oyuncunun canlandıracağı hikaye ise merakla bekleniyor.

OGM Pictures imzalı, senaryosu Banu Kiremitçi Bozkurt ile Verda Pars tarafından kaleme alınan, yönetmen koltuğunda Benal Tairi'nin oturduğu ve yapımcılığını Onur Güvenatam'ın üstlendiği başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Gülçin Kültür Şahin'in paylaştığı Kırmızı Oda her cuma saat 20:00'de TV 8 ekranlarında yayınlanıyor.Esra Ronabar Kimdir?

19 Temmuz 1978  tarihinde  İzmir'de dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümünü kazandı ancak okulu yarıda bırakarak oyunculuk sınavlarına girdi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Ana Sanat Dalı'ndan mezun oldu.

1997 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu'nda "Elmadaki Barış" ve "Küçük Karabalık" adlı tiyatro oyununda oynamaya başladı. Ülker Çokokrem, Alldays gibi birçok reklam filminde de yer aldı.

Kendisi gibi oyuncu Barış Falay ile 2006 yılında evlendi. Çiftin Rüzgar adında bir oğlu bulunmaktadır.İstanbul Devlet Tiyatrosu'nda da çalışan oyuncu daha sonra dizi ve filmlerde yer aldı. Yer aldığı yapımlardan bazıları ise şunlardır:

Tatlı Küçük Yalancılar

Sana Bir Sır Vereceğim

Uçurum

Küstüm Çiçeği

Son Osmanlı

Beyaz Gelincik

Bir İstanbul Masalı

A.G.A

Kader Ayırsa Bile

Hayattan Korkma ( sinema filmi)