Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç gibi isimlerin yer aldığı, TV8'in başarılı yapımı olan Kırmızı Oda dizisinde heyecan durmak bilmiyor. Kırmızı Oda dizisi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyanın İçi adlı kitabının diziye uyarlamasıdır.

Gülseren Budayıcıoğlu Hikayeleri Romanları ile Türk Dizi Sektöründe Bir Ekol Oldu! Gülseren Budayıcıoğlu Hikayeleri Romanları ile Türk Dizi Sektöründe Bir Ekol Oldu!
Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen ve Burak Sevinç gibi isimlerin yer aldığı, TV8'in başarılı yapımı olan Kırmızı Oda dizisinde heyecan durmak bilmiyor. Kırmızı Oda dizisi, Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyanın İçi adlı kitabının diziye uyarlamasıdır. Kırmızı Oda psikolojik bir dizidir. Dizide kişilerin psikolojik durumları, psikolojik sorunları, geçmişte yaşadıkları olaylar ve bunlardan oluşan travmalar ele alınıyor. Kırmızı Oda dizisinde pek çok hasta ve sorunu olan birey var. Bu bireyler dizide bazen üst üste her hafta yayınlanan bölümlerde olsa da bazıları da diziye ara ara geliyor. Kimisi de dizide bir süre yer aldıktan sonra diziden ayrılıyor. Kırmızı Oda dizisinin dinamiğini koruyan ve her daim merak uyandırmasını sağlayan özelliklerinden birinin bu olduğu düşünülüyor. Kırmızı Oda dizisinde oyuncu değişiklikleri oluyor demişken diziden ayrılan son iki isme bakalım. Kırmızı Oda dizisinden son ayrılan isimlerden birisi dizide uzun süredir yer alan ve sevilen yardımcı oyunculardan birisidir. Kırmızı Oda dizisinin sevilen ve en çok benimsenen karakterlerinden olan Boncuk diziden ayrıldı. Boncuk diziden ayrılırken izleyenleri adeta gözyaşlarına boğdu. Boncuk2un acı sonu, diziyi izleyenleri derinden etkiledi. Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine Burcu Biricik hayat veriyordu. Diziden Boncuk'un ayrılması ile oyuncu kadrosunda yer alan Burcu Biricik de diziden ayrılmış oldu. Burcu Biricik'in yanı sıra diziden bir de ana karakterlerden biri ayrıldı. Kırmızı Oda dizisinde yer alan doktorlardan olan Ayşe Doktor diziden ayrıldı. Kırmızı Oda'nın naif, sessiz ve narin doktoru Ayşe'ye oyuncu Meriç Anal hayat veriyordu. Kırmızı Oda dizisinden Ayşe'nin ayrılması ile Meriç Anal'da diziden ayrılmış oldu.

Diziden ayrılan iki başarılı isme ek olarak diziye iki yetenekli genç isim de dahil oldu. Kırmızı Oda dizisine güzelliği ile büyülen, başarılı oyuncu Pınar Deniz ve başarılı oyuncu Gökhan Yıkılkan dahil oldu. Gökhan Yıkılkan ve Pınar Deniz, diziye sorunlarını çözemeyen bir çift olarak dahil oldu. İkili evliliklerinde yaşadıkları sorunları bir türlü çözemiyor. Evli çift sorunlarını çözmek için Doktor Hanım'a giderler. Dizide Pınar Deniz'in ismi Nazlı, Gökhan Yıkılkan'ın ismi ise Recai'dir. Recai ve Nazlı çiftinin evliliklerinde yaşadıkları sorunları ve çözüm yollarını, Kırmızı Oda'nın yeni bölümlerinde önümüzdeki haftalarda göreceğiz. Peki, Kırmızı Oda'nın Recai'si gerçek hayatta kimdir ? Kırmızı Oda Nazlı'nın kocası kimdir ? Gökhan Yıkılkan kimdir ? Gökhan Yıkılkan kaç yaşında, boyu kaç ve dizileri nelerdir ?Kırmızı Oda Recai Kimdir ?

Başarılı oyuncu Gökhan Yıkılkan'ın hayat verdiği Kırmızı Oda'nın Recai'si izleyenler tarafından merak edildi. Kırmızı Oda Nazlı'nın kocası olan Recai kimdir ? Recai, Nazlı'nın kocasıdır. Nazlı ve Recai evliliklerinde bazı sorunları çözememeye başlamıştır. Sorunları çözemedikçe de ilişkileri bir çıkmaza doğru sürüklenmeye başlamıştır. Bu döngü onları oldukça sıkmıştır ve evliliklerini kurtarmak ve belki de daha iyi hissetmek için Doktor Hanıma geliyorlar. Doktor Hanım'dan danışmanlık ve destek almak isteyen Nazlı ve Recai ilişkilerini kurtarmak için büyük bir uğraş verecektir.Gökhan Yıkılkan Kimdir ?

Şimdilerde Kırmızı Oda dizisinde Recai karakterine hayat veren oyuncu Gökhan Yıkılkan, 11 Nisan 1983 yılında Ankara'da doğmuştur. 37 yaşında olan Gökhan Yıkılkan, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olmuştur. Başarılı oyuncu Gökhan Yıkılkan, 2009 senesinde izleyicisi ile buluşan Kanal-İ-zasyon isimli sinema filminde oynadığı Murat karakteri ile tanınmıştır. Gökhan Yıkılkan evlidir. Gökhan Yıkılkan 2017 yılında eşi Belgin Erdoğan ile evlenmiştir. Gökhan Yıkılkan ve Belgim Erdoğan'ın bir tane çocukları vardır. Gökhan Yıkılkan ve kendisi gibi oyuncu karısı Belçim Erdoğan'ın Can adında bir oğlu vardır.

Gökhan Yıkılkan Dizileri ve Fimleri

Behzat Ç.

Bi Zahmet,

Adı Bayram Bayram,

Otel Divane,

Kırmızı Oda.